reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Stylový moderní dům Benice

V těsné blízkosti Prahy a přitom obklopeni svěže zelenými loukami a lesíky… To je asi sen nejednoho z nás. Proměnit jej v realitu se ho podařilo mladému páru z Prahy. Zadání pro přední pražské architektonické studio znělo jasně, vytvořit moderní, nadčasový prostor, který se bude dobře udržovat a do budoucna bude sloužit mladé rodině s dětmi.

Celý dům je řešen velmi prakticky a velkoryse, tak aby každý člen rodiny měl svůj vlastní svět s dostatkem úložných prostor. Prostornému obývacímu pokoji s výstupem na krásnou zahradu dominuje nepřehlédnutelná stěna v měděném odstínu stěrky Granite. Uspokojit klientovi požadavky na kvalitu a skvělou udžovatelnost prostor se snadno podařilo vyhovět díky minimalistické stěrce Betonepox, kterou architekti použili jak v koupelnách , na schodech, tak na podklaze v obývacím pokoji.

Moderní stěrky, které reálně imitují betonovou plochu jsou absolutním hitem současného interier designu. Betonepox je navíc bezkonkurenčně nejodolnější vůči vodě, je tedy vhodný i do namáhaných prostor, jako jsou koupelny, či kuchyně.

O jeho kvalitách svědčí také fakt, že tento dům je nafocen tři roky po nastěhování majitelů a stále vypadá jako zbrusu nový!!

www.nemec.eu

17. 5. 2018 14:33

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama