reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Srovnání: 5 důvodů pro změnu poskytovatele bezpečnostní schránky

Foto: Komerční článek
Jste majitelem bankovní schránky? Věděli jste, že banky nemusí být nejlepším poskytovatelem těchto služeb? Srovnali jsme za Vás všechna pro a proti a výsledek je jasný – změnou provozovatele můžete výrazně ušetřit a vaše předměty budou ve větším bezpečí.

Bezpečnost především
V duchu přísloví - co je doma, to se počítá - stále spousta Čechů spoléhá na úschovu cenností pod vlastní střechou. Pokud se nechcete zařadit po bok těch, které překvapil nečekaný host, či živelná pohroma, je připravenost na místě. Ať už jste majitelem bezpečnostní schránky, nebo o jejím pořízení teprve přemýšlíte, je důležité si říct, co vlastně můžete od takové schránky očekávat. Bezpečnější uložení věcí, které jsou pro Vás cenné – to je to, co vám nabídne v podstatě každý poskytovatel. Rozhodujícím kritériem pro volbu komu svěřit své cennosti se pak stává cena a rozsah služeb.

Lepší služby, aneb když Vám 8 hodin denně nestačí
Známou pravdu, že cena je vždy až na prvním místě asi není třeba zdůrazňovat, nakonec většina poskytovatelů si je toho vědoma a nabízí svým klientům srovnatelné ceny. V čem ale můžeme najít velké rozdíly, jsou služby. Potřebujete jít do své schránky v sobotu odpoledne s tím, že budete během 5 minut obsloužen? Dříve nemyslitelné, ale dnes, s výjimkou bankovních domů, běžné.

Anonymita jako standard
Jedním z nejzajímavějších benefitů, které dnešní schránky nabízí, je anonymita. Nemusíte být zrovna sňatkový podvodník, nebo se skrývat před finančním úřadem či exekutorem, abyste ocenili výhody přístupu ke schránce bez prokazování totožnosti jen pomocí čipové karty, pinu, popř. otisku prstu.

Věhlasnou diskrétnost švýcarských bank však nehledejte u tuzemských bankovních domů, neboť ty podléhají dohledu ČNB a úřadům v jejich případě nezůstanete skryti tak, jako v případě „soukromých“ bezpečnostních schránek. 

Jak je to s pojištěním
Bylo by naivní srovnávat domácí trezor s bezpečnostní schránkou, a to nejen v samotné bezpečnosti, pojištění je totiž její neméně důležitou součástí. Pojištění domácnosti vždy nekryje plnou hodnotu doma přechovávaných věcí, včetně větší hotovosti. To se pochopitelně týká i jiných cenností, o něž nechcete přijít. U bankovních schránek s pojištěním hotovosti však nemůžete počítat. Na trhu jsou však dostupné i bezpečnostní schránky nebankovních poskytovatelů, kde je výše krytí bez omezení a vztahuje se i na hotovost. Při aktuální „výši“ úrokových sazeb a s reálnou hrozbou záporných úroků na dohled je to pak pro uživatele výhoda k nezaplacení.

Usnadněte si život
Pokud neradi ponecháváte osud svých věcí náhodě a zodpovědně hledáte nejlepší řešení jak ochránit to, co je vám cenné, nabízí se vám v rámci akční nabídky renomované značky 24SAFE jedinečná možnost, jak si převést bezpečnostní schránku z vaší banky s garancí nižší ceny až na 10 let! I když třeba patříte mezi ty, kteří odkládají změnu dodavatele energií, nebo převod bankovního účtu z důvodu přílišné administrativy, nemusíte mít obavy. S administrativou, spojenou s výpovědí stávající smlouvy vám pomohou.

Chci převést schránku.

autor: Komerční článek | 7. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama