reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Společnost Sirowa Group vstoupila na český a slovenský trh

Na trh s kosmetickými produkty vstoupila nová společnost, která má za sebou na evropském trhu již dlouholetou historii. SIROWA GROUP byla založena na počátku devadesátých let v Lotyšsku.

Dr. Juergenem Warzechou a své portfolio začala tvořit otevíráním lékáren. Profil společnosti na počátku odpovídal i specializaci jeho zakladatele - Dr. Juergena Warzechy. Ten studoval medicínský obor a obdržel diplom v oblasti zubního lékařství. Jeho osudem však bylo stát se podnikatelem a majitelem jedné z největších společností na poli kosmetiky v Evropě. Tento vývoj umožnila dlouholetá vize a osobní charisma prezidenta Sirowa Group a nadšení a profesionalita jeho spolupracovníků.

Dnes skupina působí v osmi zemích Evropy. Najdeme ji v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Finsku, Německu, Polsku a od loňského roku i v České republice a na Slovensku. Ve všech těchto zemích ji reprezentují její dceřiné společnosti, které poskytují obchodní a marketingové služby svým klientům - výrobcům produktů. Skupina Sirowa zaměstnává přes 450 zaměstnanců a její roční obrat dosahuje 90 milionů eur.

Pro vstup na český a slovenský trh byla zásadní nově navázaná spolupráce se skupinou Coty Inc. Jak uvedl Dr. Juergen Warzecha, prezident Sirowa Group:

"V rámci mezinárodního vývoje kosmetického průmyslu, navázala skupina Sirowa spolupráci se společností Coty Inc. na vybraných kosmetických produktech, zejména vůních. V důsledku toho byly tři dceřiné společnosti skupiny Sirowa Group - Sirowa Poland, Sirowa Czech a Sirowa Slovakia vybrány společností Coty Europe Export Luxury, aby jednaly jejím jménem jako řádně autorizovaný distributor jejího portofolia luxusních produktů v rámci vybraného distribučního kanálu."

Celoevropsky skupina Sirowa reprezentuje přes 80 značek, přičemž v České republice si od 1.4.2017 přebírá zastoupení značek jako Chloé, Calvin Klein, Bottega Veneta, Marc Jacobs, Davidoff a další. Následně od 1.7. 2017 bude zastupovat i značky Hugo Boss, Gucci, Lacoste a další.

Mimo výše uvedené značky zastupuje Sirowa Czech také značky v oblasti vlasové péče a kosmetiky, mezi nimi například Wet´n’Wild, Franck Provost J’aime my a další. Značka Franck Provost vstoupila na trh v exkluzivní spolupráci s ROSSMANN na začátku roku 2017.

autor: komerční článek | 30. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama