Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

ŠPANĚLSKÝ PODZIM v APARTu

komerční článek
23. 8. 2019 15:40
Podzimní focení Apart bylo realizováno v malebném, energii chrlícím hlavním městě Španělska, a to není náhoda. Značka Apart otevřela svoji první prodejnu právě v Madridu – v této fantastické zemi plné barev.
Foto: Marcin Tyszka

Madrid je úžasné město, ve kterém se krásné památky snoubí s moderními budovami obchodních center, parky topící se v zeleni, úžasnými muzei, galeriemi a kouzelnými kavárnami. Podmaňující atmosféra fiesty, velkoměstský prostor sluncem zalitého Madridu je jedno z míst, které je ideální pro plánování krátké velkoměstské přestávky. Právě o tom vypráví focení značky Apart - o moderní ženě plné života, která zbožňuje cestování, ráda poznává nová místa a vstřebává jejich výjimečnou atmosféru.

Foto: Marcin Tyszka

O ženě, která vybírá útulný, stylový hotel v centru, aby jí bylo to nejvýznamnější z města na dosah ruky. Taková je hrdinka focení Apart, kterou se před objektivem stala Marcina Tyszki, ambasadorka značky Kasia Szklarczyk.

Hrdinka podzimního focení Apart se dokonale pohybuje v aktuálních trendech. Proto na snímcích najdeme samozřejmě i nejžhavější šperkařské vzory a detaily navazující na antické mince. Jsou to zlaté a stříbrné řetízky s různými tloušťkami zapletení a množstvím kuliček, které dodávají překvapivý efekt. Na straně druhé se nachází jemná perleť z kolekce Perla Specjale a minimalistické kuličky. V podzimním vydání šperkařských trendů nemohly chybět ani barvy - intenzivní důraz na černou z řady La Donna a barevné kompozice z nové tváře kolekce Magic Crystals.

Foto: Marcin Tyszka
Foto: Marcin Tyszka
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Putin odvolal jednoho ze svých nejvlivnějších poradců, měl na starosti vztahy s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin uvolnil z funkce dlouholetého poradce Vladislava Surkova, který se zabýval i vztahy s Ukrajinou. 

Surkov podle agentury AFP odchází poté, co dvacet let pracoval na vybudování takzvané řízené demokracie. Tento pětapadesátiletý funkcionář patřil k nejvlivnějším poradcům Putina, kterého jednou nazval i "poslem božím".

Agentura Reuters poznamenala, že post Putinova poradce pro záležitosti Ukrajiny by po Surkovovi měl nyní převzít zástupce šéfa prezidentské administrativy Dmitrij Kozak, který se na Ukrajině narodil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy