Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

ŠPANĚLSKÝ PODZIM v APARTu

komerční článek
23. 8. 2019 15:40
Podzimní focení Apart bylo realizováno v malebném, energii chrlícím hlavním městě Španělska, a to není náhoda. Značka Apart otevřela svoji první prodejnu právě v Madridu – v této fantastické zemi plné barev.
Foto: Marcin Tyszka

Madrid je úžasné město, ve kterém se krásné památky snoubí s moderními budovami obchodních center, parky topící se v zeleni, úžasnými muzei, galeriemi a kouzelnými kavárnami. Podmaňující atmosféra fiesty, velkoměstský prostor sluncem zalitého Madridu je jedno z míst, které je ideální pro plánování krátké velkoměstské přestávky. Právě o tom vypráví focení značky Apart - o moderní ženě plné života, která zbožňuje cestování, ráda poznává nová místa a vstřebává jejich výjimečnou atmosféru.

Foto: Marcin Tyszka

O ženě, která vybírá útulný, stylový hotel v centru, aby jí bylo to nejvýznamnější z města na dosah ruky. Taková je hrdinka focení Apart, kterou se před objektivem stala Marcina Tyszki, ambasadorka značky Kasia Szklarczyk.

Hrdinka podzimního focení Apart se dokonale pohybuje v aktuálních trendech. Proto na snímcích najdeme samozřejmě i nejžhavější šperkařské vzory a detaily navazující na antické mince. Jsou to zlaté a stříbrné řetízky s různými tloušťkami zapletení a množstvím kuliček, které dodávají překvapivý efekt. Na straně druhé se nachází jemná perleť z kolekce Perla Specjale a minimalistické kuličky. V podzimním vydání šperkařských trendů nemohly chybět ani barvy - intenzivní důraz na černou z řady La Donna a barevné kompozice z nové tváře kolekce Magic Crystals.

Foto: Marcin Tyszka
Foto: Marcin Tyszka
 

Právě se děje

před 14 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 32 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy