reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Soutěž: Vyhrajte nový rodinný crossover Suzuki S-Cross na týden zdarma

Foto: Suzuki S-Cross
Zažijte jedno z nejúspornějších SUV s inteligentním pohonem všech kol do každé jízdní situace. Díky naší soutěži můžete jezdit se Suzuki S-Cross týden zdarma.

Rodinný crossover Suzuki S-Cross přijíždí v omlazené podobě se sebevědomým vzhledem, luxusnějším interiérem, novými přeplňovanými motory a ještě lepšími schopnostmi v terénu. Chcete se přesvědčit sami? Objednejte se na testovací jízdu nebo se níže zúčastněte naší soutěže.

K hlavním zbraním S-Crossu patří univerzálnost a praktičnost. Prostorný interiér nabízí mimořádný komfort celé rodině a variabilní zavazadlový prostor o objemu 440 litrů uspokojí výletníky i sportovce.

K důležitým novinkám Suzuki S-Cross patří nové moderní motory BoosterJet. Díky přeplňování poskytují více výkonu při nižší spotřebě, S-Cross si teď vystačí s přídělem pouhých 5,0 l/100 km.

Nově se S-Cross nabízí také s dvouspojkovou automatickou převodovkou. Unikátní inteligentní systém pohonu všech kol AllGrip patří k chloubám značky Suzuki a předurčuje S-Cross k dobrodružným výpravám za každého počasí.

A protože světlá výška podvozku narostla na 180 mm, dojede nyní S-Cross v terénu ještě dál. Na silnici pak nepřestává oslňovat precizně vyladěnými jízdními vlastnostmi, které chytnou za srdce i sportovně založeného řidiče.

Omlazený Suzuki S-Cross se prodává od 409 900 Kč, přičemž už základní výbava zahrnuje sedm airbagů, ESP, klimatizaci, elektrické stahování oken, centrální zamykání, ale například i užitečného pomocníka v podobě asistentu pro rozjezd do kopce. A jako bonus dostanete na vůz pětiletou záruku!

Mezi významné novinky vyšších verzí patří multimediální systém s dotykovým displejem umožňující propojení vozu s mobilním telefonem.

Nad bezpečností posádky nově bdí radarový brzdový asistent, který sleduje prostor před vozidlem a varuje řidiče před hrozícím střetem, případně umí začít sám brzdit, aby nehodě zabránil. Komfortním přínosem tohoto radarového systému je funkce adaptivního tempomatu, který kromě rychlosti udržuje také požadovaný odstup a zvyšuje tak pohodlí na dlouhých cestách.

Zaujal Vás nový S-Cross a chcete si ho vyzkoušet?

Objednejte se hned teď na testovací jízdu >>

Více informací najdete na webu www.suzuki.cz.

autor: komerční článek | 10. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama