Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Software na zakázku: Řešení na míru pro vaši firmu

komerční článek
13. 7. 2023 9:08
"Krabicové" řešení často nestačí. Zlepšete interní procesy ve firmě upřednostněním vývoje na klíč.
Foto: komerční článek

"Krabicové" řešení není pro každého. Upřednostněte vývoj softwaru na míru 

Hledá i vaše firma software, který efektivně zlepší interní procesy v podniku? V současné době si firmy mohou vybírat mezi "krabicovým" řešením, nebo vlastním softwarem na zakázku. Ptáte se však, jaký je v těchto aplikacích rozdíl? 

Krabicové řešení je typ softwaru, který byl předem vytvořen a je distribuován jako hotový produkt, který si podnik může zakoupit nebo pronajmout. Toto řešení však není přizpůsobeno požadavkům zákazníka a mnohdy nesplňuje konkrétní potřeby, které firma vyžaduje. U nás v MEMOS Software pro vás máme řešení, a tím je vlastní vývoj aplikace na klíč, který plně přizpůsobíme vašim nárokům. Díky tomu může vaše firma získat konkurenční výhodu, zvýšit efektivitu a vylepšit interní procesy ve firmě. 

Foto: komerční článek

Proměníme vaše představy ve skutečnost  

Vývoj na zakázku je určen především pro organizace a firmy, které mají vizi o softwaru pro svoji společnost, ale nevědí, jak ji přesně uskutečnit. Od toho jsme tu my a rádi vám s vývojem vlastní aplikace na míru pomůžeme. 

Cena odráží konkrétní požadavky 

Cena vývoje na klíč je velmi individuální a odvíjí se podle konkrétních požadavků klienta. Náklady na vývoj mobilních a webových aplikací se odráží na mnoha faktorech, mezi hlavní patří například požadované technologie, náročnost projektu nebo délka vývoje. Ke každému projektu přistupujeme v MEMOSu individuálně, a proto je nejprve nutné před stanovením přesné cenové nabídky provést analýzu všech požadavků klienta. 

Vývoj softwaru v Praze, v Česku i ve světě 

Hledáte spolehlivého partnera, který vám bez problémů pomůže s vývojem vlastního softwaru na míru? Jsme MEMOS Software a již od roku 2003 pomáháme firmám po celém světě s růstem. Úspěšně jsme již ukončili přes tisíc projektů a naše spolupráce probíhá v následujících 7 krocích

  1. Před zahájením spolupráce si nejprve sjednáme nezávaznou schůzku, kde si řekneme všechny podmínky a požadavky.
  2. Následně pro vás nezávazně zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku.
  3. Pokud o spolupráci budete mít zájem, přesuneme se k podpisu smlouvy. 
  4. Po vzájemné dohodě zahájíme důkladnou analýzu a představíme vám prototyp, na jehož základě se ujistíme, zda postupujeme správným směrem.
  5. Hned po samotném schválení prototypu následuje vývoj a testování aplikace do té doby, než se přesuneme k finálnímu spuštění.
  6. Jakmile je software na klíč hotový a obě strany jsou s jeho podobou spokojeni, uskutečníme implementaci aplikace do vašeho podnikového prostředí. 
  7. Tím to ale nekončí, v MEMOS Software se o své klienty staráme i po spuštění aplikace, a proto i po spuštění poskytuje kvalitní podporu. V případě, že se váš podnik v budoucnu rozhodne rozvíjet daný software, jsme připraveni vám se vším pomoci. 

Vyzkoušejte naši vlastní umělou inteligenci 

Vyzkoušet můžete také náš vlastní engine Redque nebo aplikaci Alice by redque, které vám pomohou s vytěžováním dat z účetních dokumentů. 

 

Právě se děje

Další zprávy