reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Slevám odzvonilo - teď je tu cashback!

Foto: Tipli.cz
Internetový slevový trh dosáhl svého vrcholu. Drtivá většina lidí nakupuje a vyhledává zboží v akci. Novým trendem v online nakupování je cashback, který z internetových nákupů vrací peníze zpět a postupně nahrazuje slevové portály.

Slevový byznys se otřásá v základech. Slevových portálů ubývá a nepsaná jednička mezi slevovými servery, Slevomat, mění svoji strategii. Zaměřit se chce především na prodej dražšího zboží a prémiových služeb. Slevy postupně vycházejí z módy, trendem se naopak stává cashback, se kterým uživatelé šetří při každém nákupu na internetu. 

S cashbackem získáte peníze zpět

Cashback je v zahraničí zažitou formou online nakupování. Princip fungování cashbackových portálů je přitom jednoduchý. Fungují na principu provize, kterou od e-shopu obdrží cashbackový portál za přivedení zákazníka. Část této provize získá zákazník ve formě odměny z nákupu, zbytek náleží cashbackovému portálu.

Oproti slevovým portálům má cashback výhodu v tom, že nabízí slevu na celý sortiment partnerského e-shopu, ne pouze na vybrané produkty. Mezi jedničky na poli cashbacku se řadí cashback portál Tipli.cz, který nabízí nejvyšší cashbackové odměny na trhu.

Možná znáte samsung cashback nebo canon cashback

Mimo cashbackových portálů využívají cashback i společnosti jako Samsung nebo Canon. Princip je podobný jako u cashbackových portálů, kdy po zakoupení jejich produktů získáte část peněz zpět. V případě těchto společností se ale jedná o časově omezenou marketingovou akci. U cashbackových portálů šetříte každým nákupem, kdykoliv budete chtít.

Současné trendy v online nakupování

Podíl internetových obchodů na maloobchodu v Česku neustále roste a zároveň roste i počet lidí nakupujících přes chytré telefony. Uživatelé před nákupem tráví více času porovnáváním různých cenových nabídek. A právě proto je cashback ideální volbou, protože svým uživatelům umožňuje nakupovat nejvýhodněji a zároveň funguje i na smartphonech a tabletech. 

S cashback portálem Tipli.cz ušetříte až 33 % z každého nákupu ve více než 450 partnerských e-shopech. Mezi nejoblíbenější obchody patří zahraniční giganti jako AliExpress, eBay, Booking.com nebo tuzemské e-shopy typu MALL.CZ, Dámejídlo.cz, Tchibo, Kasa.cz a další.

Příklad nákupu s Tipli na Kasa.cz se slevou

Prvním krokem pro získání cashback odměny je registrace (zdarma) na Tipli.cz. V seznamu partnerů vyhledáme e-shop Kasa.cz a z detailu obchodu na Tipli se přesměrujeme přímo na web Kasa.cz pomocí tlačítka "Přejít do obchodu" (tento proklik má pro získání cashback odměny zásadní význam). Následně už nakupujete jako obvykle.

Pokud chceme na Kasa.cz pořídit horské kolo Olpran APOLLO 12 29" v ceně 10 190 Kč získáme díky Tipli zpět 366,84 Kč. Připsání odměny proběhne automaticky do 48 hodin od nákupu.

Utrácejte své peníze smysluplně

Tipli pro své uživatele hlídá i platné slevové kupóny, které lze s cashbackem kombinovat. Takže pokud použijete kasa slevový kód na nákup horského kola, ušetříte dalších 200 Kč. Díky kombinaci cashbacku se slevovými kupóny ušetříte nejvíce, jak to jen jde.

Cashback je fenomén v online nakupování. Funguje na každou objednávku a dá se tak využít pro běžné nákupy, ze kterých získáte peníze zpět. Zkombinujte ho se slevovými kupóny a ušetřete maximum. Registrujte se na Tipli a začněte své peníze utrácet smysluplně ještě dnes.

autor: Tipli.cz | 11. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama