Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Sledujte MS v hokeji živě kdekoliv v Evropě

9. 5. 2019 15:37
Stejně jako každý rok, tak i v tom letošním se stane mistrovství světa v hokeji jednou z nejvíce sledovaných sportovních událostí. Své síly si na ledu poměří celkem šestnáct nejlepších týmů na planetě. První zápasy se odehrají už v pátek 10. května a finále je naplánováno na neděli 26. května. Hokejové týmy předvedou své umění u našich východních sousedů, a to konkrétně na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě a Steel Aréně v Košicích.
Foto: Komerční sdělení

Zimní stadion Ondreje Nepely má kapacitu 10 110 diváků a Steel Aréna je o něco menší, disponuje kapacitou 8 378 diváků.

Pokud patříte mezi skalní fanoušky hokeje, zřejmě přemýšlíte, jak zhlédnout všechny zápasy, aniž byste si museli brát dovolenou z práce a sedět u televizních obrazovek. Hokejová utkání můžete sledovat klidně i na smartphonu, počítači a tabletu, a to prostřednictvím internetové televize. Dokonce ani nezáleží, zda se nacházíte v České republice, na Slovensku či v jiné zemi Evropské unie.

České hokejové legendy zahájí 83. mistrovství světa v ledním hokeji zápasem proti Švédsku, a to hned v pátek 10. května v 20:15 hodin v Bratislavě.

Sledujte MS v hokeji přes internetovou televizi odkudkoliv

Pro zarytého fanouška je doslova noční můra nestihnout některý ze zápasů českého týmu. Pokud musíte být třeba v práci, určitě oceníte, že se můžete podívat na utkání mezi Českou republikou a Norskem přes telefon. Stačí mít předplacenou internetovou televizi, kterou spustíte prakticky na jakémkoliv přenosném zařízení či počítači. Postačí vám připojení k internetu. Žádný turnaj vám neunikne.

Jednou z možností, jak sledovat ČT Sport, aniž byste museli být u televizoru, je portál Spustit.cz. Jestliže nechcete platit za něco, co nemáte vůbec odzkoušené, nevadí, protože daný server vám aktivuje nejprve balíček "Na zkoušku". Vyzkoušejte zdarma, co všechno vám internetová televize nabízí, zda vám vyhovuje kvalita obrazu, nabídka programů a podobně. Portál nevyžaduje zadávat kartu, pouze se zaregistrujete, aniž byste se k něčemu zavazovali. Jestliže vám nebude televize vyhovovat, tak si ji prostě nepředplatíte.

Co se mistrovství světa v ledním hokeji týče, skrze Spustit.cz můžete sledovat nejen čtvrtfinále a semifinále, ale také souboje o třetí místo a zlatou medaili.

Sledujte MS v hokeji v HD kvalitě z celé Evropy

Zřejmě vás zajímá i kvalita vysílání. Pokud si aktivujete "premium TV", nabídne se vám MS v hokeji online v HD kvalitě, ať už se nacházíte v jakékoliv části Evropské unie, bez sekání a nedostupnosti. Výpadků se určitě bát nemusíte, takže uvidíte všechny góly, které soupeřům český tým střelí.

Premium verze má hned několik předností. Všechny kanály můžete sledovat sedm dní zpětně, přetáčet si reklamy, nahrávat si pořady a spustit si televizi až na čtyřech zařízeních najednou. Spustit.cz funguje v mobilním televizoru, počítači, tabletu, ale i přes Smart TV. Omezení nejste ani systémem, protože Spustit.cz spolupracuje se systémy Linux, Windows, Mac OS X, Android i iOS.

Jedinou věc, kterou potřebujete, aby vám server Spustit.cz fungoval, je internetové připojení. Jakmile skončí mistrovství světa v hokeji, můžete internetovou televizi nadále využívat. Pokud se budete nudit na cestách nebo v práci, stačí si spustit některý z nabízených kanálů a sledovat oblíbený pořad.

K dispozici je neuvěřitelné množství programu. Od těch standardních jako ČT1 a ČT2 přes dětské kanály Jim Jam a Minimax až po History Channel a Discovery Science. Samozřejmostí je i sportovní balíček zahrnující Nova SPORT 1, Nova SPORT 2, Eurosport, Eurosport2, Arena sport 1, Sport 5. Auto Motor Sport, Golf Channel, FightBox a Fast & Fun Box.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Baseballisté skončili na ME pátí a zahrají si o OH v Tokiu

Čeští baseballisté obsadili na mistrovství Evropy páté místo a zahrají si o olympijské hry v Tokiu 2020. Reprezentace dnes v utkání o pátou příčku, která jako poslední zajišťovala postup do kvalifikace, zdolala díky homerunům Martinů Červenky a Schneidera v Bonnu domácí Německo 4:3.

 

Baseballisté porazili Německo už v závěrečném utkání ve skupině (10:6) a zvládli i druhý zápas se stejným soupeřem. Domácí se radovali z dvoubodového vedení po druhé směně, ale ve třetí se při dvou obsazených metách opřel do míče jediný český hráč působící v USA Červenka, poslal jej za hrazení a otočil na 3:2.

 

Na začátku šesté směny se povedlo Němcům srovnat, ale svým třetím homerunem v turnaji získal vítězný bod Schneider, který se vzápětí zaskvěl i v obraně. V deváté směně soupeř obsadil všechny mety bez autu, ale česká spojka chytila těžký odpal a týmu se v jedné rozehře povedlo zahrát dvojaut a zabránit bodu. Schneider zápas také ukončil, chytil snadný míč ze vzduchu a odstartoval českou radost.

 

Na nadhozu se šest směn držel Marek Minařík. Od sedmé zápas bez bodu dokončil a těžkou situaci v závěru zvládl levoruký Jan Novák.

 

Evropsko-africká olympijská kvalifikace začne ve středu v Boloni a Palermu. Účast v Tokiu si zajistí vítěz, druhý tým bude mít šanci hrát o olympiádu příští rok v závěrečné kvalifikaci na Tchaj-wanu.

 

Účastníky olympijské kvalifikace s českým týmem budou Nizozemsko, Itálie, Izrael, Španělsko a Jihoafrická republika.

Další zprávy