reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Sledujte MS v hokeji živě kdekoliv v Evropě

Stejně jako každý rok, tak i v tom letošním se stane mistrovství světa v hokeji jednou z nejvíce sledovaných sportovních událostí. Své síly si na ledu poměří celkem šestnáct nejlepších týmů na planetě. První zápasy se odehrají už v pátek 10. května a finále je naplánováno na neděli 26. května. Hokejové týmy předvedou své umění u našich východních sousedů, a to konkrétně na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě a Steel Aréně v Košicích.

Zimní stadion Ondreje Nepely má kapacitu 10 110 diváků a Steel Aréna je o něco menší, disponuje kapacitou 8 378 diváků.

Pokud patříte mezi skalní fanoušky hokeje, zřejmě přemýšlíte, jak zhlédnout všechny zápasy, aniž byste si museli brát dovolenou z práce a sedět u televizních obrazovek. Hokejová utkání můžete sledovat klidně i na smartphonu, počítači a tabletu, a to prostřednictvím internetové televize. Dokonce ani nezáleží, zda se nacházíte v České republice, na Slovensku či v jiné zemi Evropské unie.

České hokejové legendy zahájí 83. mistrovství světa v ledním hokeji zápasem proti Švédsku, a to hned v pátek 10. května v 20:15 hodin v Bratislavě.

Sledujte MS v hokeji přes internetovou televizi odkudkoliv

Pro zarytého fanouška je doslova noční můra nestihnout některý ze zápasů českého týmu. Pokud musíte být třeba v práci, určitě oceníte, že se můžete podívat na utkání mezi Českou republikou a Norskem přes telefon. Stačí mít předplacenou internetovou televizi, kterou spustíte prakticky na jakémkoliv přenosném zařízení či počítači. Postačí vám připojení k internetu. Žádný turnaj vám neunikne.

Jednou z možností, jak sledovat ČT Sport, aniž byste museli být u televizoru, je portál Spustit.cz. Jestliže nechcete platit za něco, co nemáte vůbec odzkoušené, nevadí, protože daný server vám aktivuje nejprve balíček "Na zkoušku". Vyzkoušejte zdarma, co všechno vám internetová televize nabízí, zda vám vyhovuje kvalita obrazu, nabídka programů a podobně. Portál nevyžaduje zadávat kartu, pouze se zaregistrujete, aniž byste se k něčemu zavazovali. Jestliže vám nebude televize vyhovovat, tak si ji prostě nepředplatíte.

Co se mistrovství světa v ledním hokeji týče, skrze Spustit.cz můžete sledovat nejen čtvrtfinále a semifinále, ale také souboje o třetí místo a zlatou medaili.

Sledujte MS v hokeji v HD kvalitě z celé Evropy

Zřejmě vás zajímá i kvalita vysílání. Pokud si aktivujete "premium TV", nabídne se vám MS v hokeji online v HD kvalitě, ať už se nacházíte v jakékoliv části Evropské unie, bez sekání a nedostupnosti. Výpadků se určitě bát nemusíte, takže uvidíte všechny góly, které soupeřům český tým střelí.

Premium verze má hned několik předností. Všechny kanály můžete sledovat sedm dní zpětně, přetáčet si reklamy, nahrávat si pořady a spustit si televizi až na čtyřech zařízeních najednou. Spustit.cz funguje v mobilním televizoru, počítači, tabletu, ale i přes Smart TV. Omezení nejste ani systémem, protože Spustit.cz spolupracuje se systémy Linux, Windows, Mac OS X, Android i iOS.

Jedinou věc, kterou potřebujete, aby vám server Spustit.cz fungoval, je internetové připojení. Jakmile skončí mistrovství světa v hokeji, můžete internetovou televizi nadále využívat. Pokud se budete nudit na cestách nebo v práci, stačí si spustit některý z nabízených kanálů a sledovat oblíbený pořad.

K dispozici je neuvěřitelné množství programu. Od těch standardních jako ČT1 a ČT2 přes dětské kanály Jim Jam a Minimax až po History Channel a Discovery Science. Samozřejmostí je i sportovní balíček zahrnující Nova SPORT 1, Nova SPORT 2, Eurosport, Eurosport2, Arena sport 1, Sport 5. Auto Motor Sport, Golf Channel, FightBox a Fast & Fun Box.

9. 5. 2019 15:37

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama