Mimořádná zpráva
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Školení, která mají smysl

Mgr. et Mgr. Renata Větrovská, Ph.D., komerční článek
17. 9. 2020 14:24
Přemýšleli jste více se dozvědět o vašem těle a zjisti, jak si kvalitně a zdravě zacvičit? Nebo chcete mít větší jistotu při vedení svých klientů na individuálních i skupinových cvičebních lekcích? A nevíte, jak si ze všech možných školení vybrat opravdu něco smysluplného?
Školení, která mají smysl
Školení, která mají smysl | Foto: komerční článek

Jednou z možností, kde začít, je Statera Fitness - distributor špičkového fitness vybavení a organizátor školících akcí využívající specifické tréninkové koncepty pro pohybové instruktory i širokou veřejnost. A v čem se můžete například zdokonalit?

Flowin® Pilates - jedinečná a chytrá kombinace dvou cvičebních konceptů

Pilates - cvičení, které je zaměřeno na protažení a posílení všech svalů na těle s důrazem na střed těla, je poměrně všeobecně známo. Přenesení pilates metody na podložku Flowin chytře kombinuje výhody těchto dvou cvičebních metod. Podložka Flowin umožní některé cviky díky skluzu ulehčit a jiné zase díky specifickému tření (frikci) ztížit a donutit cvičence kvalitně zastabilizovat střed těla i další segmenty na těle.
Na školení se kromě seznámení se s konceptem Flowin dozvíte základy správného držení a nastavení těla v jednotlivých cvičebních polohách na desce i mimo ni dle základních pravidel vycházejících z konceptu Pilates i jiných moderních rehabilitačních metod a dostanete široký zásobník cviků. Vaše cvičení tak bude zase o něco efektivnější a také zábavnější.

Školení, která mají smysl
Školení, která mají smysl | Foto: komerční článek

Cvičení na labilních plochách - jak se v tom vyznat…

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství balančních pomůcek. Zorientovat se mezi nimi a správně a efektivně si na nich zacvičit Vám pomůže školení s názvem Cvičení na labilních plochách. Školení od Statera  Fitness Vám pomůže pochopit princip  zapojení hlubokých stabilizačních svalů  ve cvičení i v běžných denních činnostech a dobře nakombinovat toto cvičení s vašimi dalšími aktivitami.  Labilní pomůcky jako jsou úseče, balanční čočky, míče i míčky, bosu, válce či flowin budou pro vás lépe uchopitelné a vaše tělo bude díky tomu funkční a připravené na zátěž.

Cvičení pro těhotné a po porodu - nepouštějte se do toho bezhlavě!

Období těhotenství a po porodu je sice pro každou ženu zcela fyziologický stav, ale i tak vyžaduje při cvičení specifický přístup s přihlédnutím na individualitu každé budoucí matky. V ženském těle dochází k řadě změn, které může vhodná pohybová aktivita pozitivně ovlivnit. V opačném případě, tedy při zvolení nevhodných pohybových aktivit, může mít velmi nežádoucí následky. Statera Fitness nabízí školení, které Vám pomůže být si jistější v aktivitách, které děláte, ať už jako instruktor pohybových aktivit či jako budoucí rodič, kterému jeho zdraví není lhostejné. Přihlásit se můžete na Statera Fitness.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Leverkusen před duelem na Slavii porazil 3:1 Augsburg

Fotbalisté Leverkusenu před čtvrtečním duelem na Slavii porazili v dohrávce 5. kola bundesligy Augsburg 3:1. Dva góly Bayeru dal argentinský útočník Lucas Alario, který se střelecky prosadil ve třetím soutěžním utkání za sebou. V nastavení završil skóre jeho francouzský kolega z útoku Moussa Diaby.

Alario po čtvrthodině hry proměnil penaltu za hru rukou. Krátce po přestávce domácí neuhlídali rychlý protiútok a záložník Daniel Caligiuri vyrovnal, ale čtvrt hodiny před koncem si Alario naběhl na centr z přímého kopu a hlavou rozhodl. Diaby v závěru zpečetil výsledek střelou do prázdné branky po zoufalé snaze hostů o vyrovnání i s brankářem v útoku.

Leverkusenu stále chyběl zraněný útočník Patrik Schick. Ze stejného důvodu nebyl připraven na druhé straně záložník Jan Morávek, jen na lavičce strávili zápas brankář Tomáš Koubek a obránce Marek Suchý.

Leverkusen drží v bundeslize neporazitelnost, po úvodních třech remízách teď podruhé za sebou vyhrál a posunul se na čtvrté místo. Ve čtvrtek se Bayer od 21:00 představí v Edenu ve 2. kole Evropské ligy, v tom prvním v minulém týdnu deklasoval Nice 6:2. Pražané vstoupili do soutěže porážkou 1:3 na hřišti izraelského týmu Beer Ševa.

Německá fotbalová liga - 5. kolo:

Leverkusen - Augsburg 3:1 (16. z pen. a 74. Alario, 90.+4 Diaby - 51. Caligiuri).

Zdroj: ČTK
Další zprávy