reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Škola investování se postupně otevře v 15 městech

Foto: Fio
Na konci září začíná Škola investování, vzdělávací projekt, který v 15 městech po celé ČR nabídne celkem 34 bezplatných seminářů. Je určená pro všechny, kdo se chtějí seznámit s online investováním na burze. Zájemce provede od úplných základů až po složitější investiční operace.

Investiční semináře, které pro veřejnost bezplatně pořádá Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM, postupně navštíví 15 tuzemských měst a nabídnou celkem tři tematické okruhy, které jsou určené jak úplným začátečníkům, tak pokročilejším investorům, kteří chtějí rozvíjet své znalosti. První téma se věnuje základům investování a osvětluje pojmy, jako jsou akcie, burza či komodita, i to, jak a kde investovat a jaká rizika jsou s tím spojena. Druhý okruh se zaměřuje na historii a fungování zahraničních burz v čele s USA, Německem a Polskem. Třetí seminář je určen především pokročilejším investorům, věnuje se obchodování na úvěr, spekulacím na pokles cen akcií a obchodování s termínovanými kontrakty futures.

"Školu investování pořádáme už čtrnáct let. Během té doby ji navštívily tisíce lidí. S mnohými účastníky se setkáváme i opakovaně, postupně procházejí všemi tematickými okruhy a nakonec se z nich stanou aktivní investoři. Jiní si absolvováním seminářů "pouze" rozšiřují obzory, aniž by prozatím uvažovali o tom, že s obchodováním na burze začnou. Semináře jsou otevřené všem a nás těší, že je o ně pořád velký zájem. Letos startujeme 25. září v Hradci Králové a další města budou následovat," komentuje zahájení podzimního cyklu Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Zájemci o účast na seminářích se mohou zdarma registrovat na webu Fio banky, kde si lze přehledně vybrat typ semináře, město i termín. Škola investování probíhá v podvečerních hodinách.

autor: Fio | 21. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama