Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Skandinávský styl z DesignVille: kousek severu i u vás doma

DesignVille
6. 4. 2017 8:42
Bydlení v severském stylu je trendem poslední doby a jeho obliba roste společně s touhou po elegantním a stylovém bydlení s převahou přírodních materiálů. A právě DesignVille je tím správným místem pro všechny milovníky špičkového skandinávského designu, v kvalitě bez kompromisů. V nabídce e-shopu i stylového kamenného obchodu najdete nábytek, svítidla a bytové doplňky předních skandinávských značek.
Značka Muuto
Značka Muuto | Foto: DesignVille

Jsou to především dánské firmy jako Muuto, Gubi, HAY, Menu, Normann Copenhagen, či Stelton, kdo těží z bohatého odkazu dánské modernistické tradice. Důraz na kvalitní a kultivované bydlení, společně s uměním vychutnat si chvíle pohody, činí z Dánů jedny z nejšťastnějších lidí na světě. Nabídku špičkového designu na DesignVille doplňují i další značky, které byť nejsou přímo ze Skandinávie, nezapřou severskou DNA - švýcarská Vitra nebo britský Tom Dixon.

Značka Vitra na DesignVille
Značka Vitra na DesignVille | Foto: DesignVille

Celý sortiment je podroben preciznímu výběru a hlavními kritérii a hodnotami, které ostatně sdílejí i majitelé DesignVille Katka a Michal Horákovi jsou tvarový minimalismus, přírodní materiály, nadčasovost, vysoká kvalita a cit pro detail.

Za každou židlí, lampou či vázou hledejte originální designérský nápad a často i několik desetiletí tradice. "Při výběru sortimentu se řídíme heslem "kupuj méně, vybírej dobře" a proto na DesignVille najdete výhradně kvalitní kousky se severským DNA", vysvětluje majitelka e-shopu a showroomu DesignVille Katka Horáková.

Showroom a prodejna DesignVille
Showroom a prodejna DesignVille | Foto: DesignVille

Právě touha po designovém, ale zároveň funkčním a kvalitním vybavení bytu stála u zrodu DesignVille. Jako absolventi studií produktového designu vybírají majitelé sortiment obchodu tak, že by s nadsázkou řečeno, mohl zdobit i jejich domov. A vlastně se tak často i děje.

Zakladatelé DesignVille
Zakladatelé DesignVille | Foto: DesignVille

Je Vám tento přístup blízký? Zabrouzdejte do e-shopu DesignVille.cz, nebo se zastavte v showroomu na ulici Vodova 68 v Brně, kde načerpáte tu správnou inspiraci a odkud si nejoblíbenější skandinávské kousky můžete rovnou odnést domů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy