Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Skandinávský styl z DesignVille: kousek severu i u vás doma

DesignVille
6. 4. 2017 8:42
Bydlení v severském stylu je trendem poslední doby a jeho obliba roste společně s touhou po elegantním a stylovém bydlení s převahou přírodních materiálů. A právě DesignVille je tím správným místem pro všechny milovníky špičkového skandinávského designu, v kvalitě bez kompromisů. V nabídce e-shopu i stylového kamenného obchodu najdete nábytek, svítidla a bytové doplňky předních skandinávských značek.
Značka Muuto
Značka Muuto | Foto: DesignVille

Jsou to především dánské firmy jako Muuto, Gubi, HAY, Menu, Normann Copenhagen, či Stelton, kdo těží z bohatého odkazu dánské modernistické tradice. Důraz na kvalitní a kultivované bydlení, společně s uměním vychutnat si chvíle pohody, činí z Dánů jedny z nejšťastnějších lidí na světě. Nabídku špičkového designu na DesignVille doplňují i další značky, které byť nejsou přímo ze Skandinávie, nezapřou severskou DNA - švýcarská Vitra nebo britský Tom Dixon.

Značka Vitra na DesignVille
Značka Vitra na DesignVille | Foto: DesignVille

Celý sortiment je podroben preciznímu výběru a hlavními kritérii a hodnotami, které ostatně sdílejí i majitelé DesignVille Katka a Michal Horákovi jsou tvarový minimalismus, přírodní materiály, nadčasovost, vysoká kvalita a cit pro detail.

Za každou židlí, lampou či vázou hledejte originální designérský nápad a často i několik desetiletí tradice. "Při výběru sortimentu se řídíme heslem "kupuj méně, vybírej dobře" a proto na DesignVille najdete výhradně kvalitní kousky se severským DNA", vysvětluje majitelka e-shopu a showroomu DesignVille Katka Horáková.

Showroom a prodejna DesignVille
Showroom a prodejna DesignVille | Foto: DesignVille

Právě touha po designovém, ale zároveň funkčním a kvalitním vybavení bytu stála u zrodu DesignVille. Jako absolventi studií produktového designu vybírají majitelé sortiment obchodu tak, že by s nadsázkou řečeno, mohl zdobit i jejich domov. A vlastně se tak často i děje.

Zakladatelé DesignVille
Zakladatelé DesignVille | Foto: DesignVille

Je Vám tento přístup blízký? Zabrouzdejte do e-shopu DesignVille.cz, nebo se zastavte v showroomu na ulici Vodova 68 v Brně, kde načerpáte tu správnou inspiraci a odkud si nejoblíbenější skandinávské kousky můžete rovnou odnést domů.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Británie chce příští rok zakázat vstup trestaným unijním občanům

Británie chce od 1. ledna příštího roku zakázat vstup na své území všem občanům Evropské unie odsouzeným k více než ročnímu trestu vězení. Podle britských médií by po konci brexitového přechodného období pro občany EU platila stejně přísná pravidla, jako pro zbytek světa. O návrhu ministryně vnitra Priti Patelové bude ve čtvrtek jednat britský parlament.

Do konce přechodného období, které skončí 31. prosince, platí pravidla z doby britského členství v unii a tak země může jejím občanům včetně Čechů zamítnout vstup jen ze závažných důvodů. Podle nově navrhovaného řešení by do Británie od příštího roku nesměli občané EU odsouzení k delšímu než ročnímu trestu odnětí svobody nebo osoby, které v posledním roce spáchaly trestný čin.

Britský plán má však jednu trhlinu. Počítá totiž s využitím Evropského informačního systému rejstříku trestů (ECRIS). Pokud se ale nepodaří Londýnu s Bruselem uzavřít dohodu o budoucích vztazích, nebude k němu mít Británie přístup. Řešením by mohl být přístup k informacím díky členství v Interpolu.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

Vydavatelství Mafra se musí omluvit Chovancovi za články o tom, že koupil za polovinu obvyklé ceny byt od uchazeče o státní zakázky

Vydavatelství Mafra se musí omluvit bývalému ministrovi vnitra Milanu Chovancovi za články o tom, že koupil za polovinu obvyklé ceny byt od uchazeče o státní zakázky. Rozhodl o tom ve čtvrtek pravomocně pražský městský soud. Ze znaleckých posudků totiž vyplynulo, že politik zaplatil zhruba běžnou částku. Omluva musí vyjít na první straně deníku Mladá fronta Dnes i na webu iDnes.cz. 

"Je to nepravdivé tvrzení, což bylo bezpečně zjištěno v odvolacím řízení," uvedl v odůvodnění rozhodnutí předseda odvolacího senátu Tomáš Novosad. Články pak podle něj navodily pocit, že Chovanec získal velmi levně byt a prodávající za to získali možnost ucházet se o státní zakázky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy