Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Sháníte TOP army výbavu pro vaše outdoorové aktivity? Se slevami ušetříte!

komerční článek
30. 6. 2021 12:16
Pro army oblečení je jedním z nejdůležitějších atributů jeho kvalita a odolnost. Není to ale pouze army móda, ale také obuv nebo doplňky.
Foto: Iakov Filimonov

Kromě toho samozřejmě nesmíme opomenout nabídku v oblasti zbraní a nástrojů pro sebeobranu nebo nabídku nářadí či různého dalšího outdoorového vybavení pro vaše aktivity ve volném terénu. To vše dnes můžete pořídit online, přičemž máte na výběr z velkého množství značek. Online nakupování znamená také výhodu v podobě nakupování za zvýhodněné ceny a často opravdu s výraznými slevami.

Army outdoor vybavení

V minulosti nebylo úplně jednoduché pořídit kvalitní army výbavu. Později se začaly objevovat kamenné prodejny se špičkovým zbožím, které dnes běžně provozují také e-shopy. Mezi takové patří i army shop, kde zakoupíte veškerou potřebnou výbavu. Velmi populární je samozřejmě army outdoorové vybavení, které uplatníte zejména pro vaše dobrodružství ve volné přírodě. Může se jednat jak o klasické outdoorové vybavení, tak o vojenské vybavení, kde patří:

  • Maskování
  • Stany a spací pytle
  • Batohy
  • Zdravotnické potřeby
  • Výbava pro přežití

A celá řada dalších produktů, které uplatní jak příležitostní, tak hardcore outdooroví nadšenci. Pořídit si můžete kvalitní výbavu, bez které se nikdo ve volné přírodě neobejde, ale stejně tak výbavu, která doslova dokáže v krizových situacích zachránit život váš nebo kamaráda. Mezi takovou skvělou vychytávku ze zdravotnických potřeb patří například rozšířený jednoduchý turniket, který snadno aplikujete jednou rukou a uzavřete krvácení u traumatického poranění. Můžete jej tak použít i sami na sebe, pokud se ocitnete v terénu bez pomoci.

Military móda pro náročné

Než vyrazíte někam ven, samozřejmě nesmíte opomenout ani kvalitní army oblečení. Ať už se jedná o klasické outdoorové oblečení nebo vás zajímá konkrétně military móda. Vojenské oblečení nabídne vysokou odolnost, přičemž není řečeno, že vysoká bude také cena. Naopak, u vojenského oblečení se často můžete setkat s vysokou praktičností a příznivou cenovou politikou. Nejpopulárnější klasikou jsou samozřejmě maskáče, zaujmout vás každopádně může ale také nabídka kompletního vojenského a taktického oblečení. Lze si tak pořídit i oblečení, které používají vojáci v nejrůznějších armádách ve světě.

Outdoorová obuv pro aktivní životní styl i práci

Pokud se soustředíte na oblečení vojenské nebo taktické, tak v tomto stylu také můžete pořídit kvalitní obuv. Kvalitní a pevné boty vám umožní věnovat se naplno vašim oblíbeným autorovým aktivitám, ale také práci v terénu. Kvalitní outdoorová obuv je určena pro vysokou zátěž a do extrémních podmínek. Pokud se jedná o skutečně špičkovou botu, můžete ji plně využívat i po řadu let. Mezi oblíbené boty patří trekingová a turistická obuv.

Vybírat si můžete z velkého množství ověřených značek, které nabídnou různé cenové relace. Není problém pořídit si také certifikovanou pracovní obuv, případně profesionální obuv, která je určena zejména pro využití v rámci složek armády a policie.

Sleva se vám vždy vyplatí

Ačkoliv lze pořídit outdoorové vybavení nebo módu či obuv za velmi zajímavé ceny, vždycky se vám bude hodit nějaká ta sleva. Zejména pokud kupujete najednou kompletní vybavení, může to jít totiž už více do peněz. V tomto ohledu jsou tak velmi populární slevové kupóny, které můžete uplatnit, a které nabízejí zajímavé akce. Pokud ušetříte na kvalitním oblečení a vybavení desítky procent, věřte tomu, že to poznáte. Uplatnění slevových kupónů je velmi jednoduché, přičemž je důležité hlídat si zejména jejich platnost. Jakmile jste spokojeni s vaším nákupem v konkrétním e-shopu, nejčastěji je nutné zadat slevový kupón během dokončování objednávky v nákupním košíku.

Foto: etonastenka
 

Právě se děje

před 39 minutami

Pokud to bude nutné pro bezpečnost, pozveme ruskou armádu, říká Lukašenko

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko uvedl, že je připraven nechat v Bělorusku rozmístit ruské jednotky, pokud by to bylo nezbytné pro bezpečnost společného svazového soustátí. V současnosti to potřeba není, uvedl Lukašenko podle médií. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov podle listu Kommersant uvedl, že Minsk nežádal Moskvu o rozmístění vojsk.

"Jestli to bude nutné pro bezpečnost svazového soustátí, které (s Ruskem) budujeme, budou zde (ruské jednotky) rozmístěny neprodleně. Nyní to ale není nijak nezbytné," řekl Lukašenko během porady o situaci. Podle státní agentury Belta ujistil, že Bělorusko je s to v případě potřeby v mžiku postavit do zbraně půl milionu vojáků.

"Pokud to bude málo, budou sem převedeny všechny ozbrojené síly Ruské federace. To se nikdy nestane. Ale pokud to bude nutné, nebudeme váhat," zdůraznil Lukašenko.

Mluvčí Kremlu Peskov na dotaz novinářů odpověděl, že vyslat ozbrojené síly do jiné země lze ze zákona jen na základě žádosti vedení této země k Moskvě, což se ale v případě Běloruska nestalo. Kommersant připomněl, že prezident Vladimir Putin dříve upozornil, že svazové soustátí s Běloruskem představuje "určitou úroveň integrace", a ne stát v přímém smyslu slova. A úroveň integrace ve svazovém soustátí je podle Putina nižší než v Evropské unii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy