Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Sensor – vyrobeno u nás

komerční článek
4. 12. 2020 10:51
Napadlo Vás někdy, jak dlouhou cestu musí urazit věci, které Vás obklopují, než se s nimi setkáte?
Sensor – vyrobeno u nás
Sensor – vyrobeno u nás | Foto: komerční obsah

Třeba tričko. Může vyrazit vlakem z Chang-čou do Šanghaje, následně se v kontejneru přeplavit do Hamburku a posledních pár set kilometrů absolvuje kamionem do malé země uprostřed Evropy.

Přemýšleli jste někdy, jak a kdo Vaše tričko vyrobil? Kde se vzaly suroviny na jeho výrobu? Jak bylo obarveno, upraveno a ušito? Dostal za něj někdo férově zaplaceno?

Foto: komerční obsah

Právě tyto otázky si čím dál častěji kladou zákazníci v Evropě.

Před více než dvaceti lety z těchto a mnoha jiných důvodů vznikl Sensor.

Už od svého vzniku se specializoval na funkční spodní prádlo. Dnes je veškerá produkce Sensoru vyráběna v Bystřici pod Hostýnem. Převážně se jedná o výrobky z Merino vlny v mnoha gramážích a typech upletu. Část sortimentu je vyráběna ze syntetického vlákna, to je ve většině získáváno z plastových lahví, které jsou takto recyklovány.

Foto: komerční obsah

Nejpopulárnější v nabídce Sensoru je 100% vlna v gramáži 160gramů na metr čtvereční.

Technicky velmi zajímavá je řada Merino Double Face, jedná se o kombinaci mikrovlákenného polyesteru na vnitřní straně a stoprocentní Merino vlny na vnější straně.

Foto: komerční obsah

Právě tako konstrukce garantuje rychlý transport potu a optimální termoregulační funkci. Sensor Merino Double Face je velmi příjemný na dotek a díky velmi jemnému vláknu ze kterého je vyroben Vám dá zapomenout na vlnu " která kousala".

Sensor zpracovává Merino vlnu nejen na prádlo, ale taky na čepice, tuby a ponožky.

Na vývoji prádla se podílí legendární český horolezec a držitel Koruny Himaláje Radek Jaroš.

Foto: komerční obsah

Za nedlouho Sensor oslaví 25let své existence. I když si to mohl udělat lehčí a vyrábět v Číně, rozhodl se zůstat v České republice. Pořád věří, že slogan " Vyrobeno u nás " dává smysl.

Navštivte sensor.cz a přesvědčte se o kvalitách Merino vlny sami.

 

Právě se děje

před 5 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 6 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy