Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Šedesátník vyhrál v loterii už podruhé, Sportka mu tentokrát nadělila 1,5 milionu

komerční článek
1. 4. 2021 13:20
Sázející Sportky před pár týdny získal přes milion korun. Prozradil nám, co si za peníze koupí!
Foto: komerční článek

Když starší muž vyrazil těsně před Vánoci na poštu, zlákal ho tiket do Sportky. V sázení přitom rozhodně není žádný nováček. Poprvé si vsadil už před čtyřiceti lety a pro novou sázenku si od té doby chodí zhruba dvakrát do měsíce. Jedna z nich mu před nedávnem nadělila pěkný dárek. Výhru v hodnotě 1 524 543 Kč.

Přečtěte si také: Budu si pořádně užívat důchod, říká muž, který je díky losu Zlato a diamanty bohatší o 15 milionů

"Sportka mi udělala velkou radost už dvakrát. Poprvé to bylo před lety, kdy jsem vyhrál 138 266 korun. A teď mi pořádně zpříjemnila ty poslední zvláštní dny," usmíval se muž během vyprávění v sídle Sazky.

Sázení jako koníček

Na otázku, zda si ještě někdy vsadí, bez váhání přikývl. "Určitě. Sázím už moc dlouho na to, abych jen tak přestal. Vždycky se těším, až si tiket koupím a zkontroluju. Sázení je takový můj osobní rituál a koníček," vysvětlil výherce.

Když si svůj tiket kontroloval tentokrát, málem mu vypadly oči z důlků. A je asi dost pochopitelné, že byl tak překvapený, že svému štěstí nemohl nejdřív uvěřit. Až poté, co si čísla několikrát zkontroloval, ho zaplavila nervozita. Tehdy se prý obával především toho, že tiket ztratí.

"Změny plánuji. Ale jen u auta."

Přestože mu výhra udělala obrovskou radost, velké změny ve svém životě neplánuje. Muž spokojeně žije se svou dlouholetou partnerkou a společně se snaží vychutnávat si život, jak nejlépe to jde, a to bez ohledu na peníze. Právě proto si je jistý, že zůstane stejný a výhra ho nijak nezmění.

"Jediná změna, co ve svém životě plánuju, je koupě auta. To už je opravdu třeba vyměnit," zasmál se. "Zůstanu věrný Škodovce. A až to bude možné, vyrazíme s partnerkou na nějaký pěkný výlet."

I vy můžete být milionářem

Sazka v tomto roce vytvořila už desítky nových milionářů a vyplatila výhry ve stovkách milionů korun. Pokud toužíte po výhře v loterii, můžete zvolit nejjednodušší cestu a podat svůj tiket pohodlně online na stránce www.sazka.cz

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 29 minutami

Rusko vyhostí v odvetě za krok Washingtonu deset amerických diplomatů

Rusko vyhostí deset amerických diplomatů a zváží další odvetné kroky vůči Washingtonu, oznámil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Americkému velvyslanci zároveň doporučil, "aby se vrátil domů ke konzultacím". Moskva podle šéfa ruské diplomacie vyhostí i tři diplomaty z Polska v odpovědi na podobný krok Varšavy. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury.

Moskva podle Lavrova vyhostí kromě deseti amerických také tři polské diplomaty v reakci na stejný krok Varšavy, uvedla DPA.

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní 15. titul

Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly rekordní 15. titul v samostatné české lize a překonaly Žabiny Brno. Svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové ve třetím finálovém utkání vyhrály doma nad Hradcem Králové 105:66 a ovládly sérii 3:0 na zápasy. V soutěži triumfovaly pojedenácté v řadě, Žabinám se to povedlo třináctkrát za sebou. V součtu s federální ligou se USK vyrovnal s 23 triumfy dalšímu pražskému celku Spartě.

USK drží v domácí soutěži neporazitelnost už 213 utkání a přemožitelky nepoznaly osmou celou sezonu v řadě. Naposledy prohrály ve 3. utkání finále v roce 2013 s Žabinami (tehdy IMOS Brno). Hradecký Sokol vyrovnal stříbrem své největší úspěchy z let 2015 a 2017.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicích s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy