reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Saunia – jedinečná městská sauna v Praze a unikátní saunovací koncept je tu pro Vás!

Foto: Saunia.cz
Potřebujete zrelaxovat po náročném dni či udělat něco pro své zdraví a krásu? Běžná sauna vás už omrzela? Pak neváhejte navštívit pražskou Saunii.

V OC Galerie Butovice a v OC Park Hostivař můžete navštívit saunový svět Saunia. Za příznivou cenu můžete okusit několikero druhů ohřívání, ochlazování a další aktivity.

Pro milovníky tradičního saunování je samozřejmě k dispozici klasická Finská sauna, popř. její varianta s parním rázem, kdy jsou v pravidelných intervalech vodou polévány rozpálené kameny na kamnech a vzniklý horký vzduch je pak rozfoukáván po ohřívárně. Pro saunové začátečníky a ty, kteří vyhledávají spíše nižší teploty, je připravena Herbal sauna s intenzivně aromatizovanými bylinkami a vonnými silicemi s omlazujícími a regenerujícími účinky a sauna Solná, kde se můžete prohřívat dlouho a pozvolna, klidně i vleže na pohodlném dřevěném roštu. Případně je možné zvolit zlatou střední cestu v podobě Tropické sauny, kde teploměr vystoupá na maximálních 75°C. Nižší teplota je naproti tomu kompenzována vyšší vlhkostí a tak má tato sauna blahodárné účinky při léčbě astmatu, onemocnění dýchacích cest, revmatismu, svalových onemocnění apod. Ještě nižší teplotu je možné nalézt ve známé Parní lázni.

Ke zchlazení je možné využít bazének či sprchu s vodním mlžením. Pro fanoušky intenzivních šoků jsou připravena ochlazovací vědra nebo je možné zchlazovat se a jemně masírovat ledovou tříští. Mezi jednotlivými saunovacími cykly je důležité nezapomínat na odpočinek. Ve více lidech oceníte možnost oddechnout si v pohodlných křesílkách s blízkým barem a příjemnou obsluhou. Je možné zde doplnit nejen tekutiny, ale i se zlehka a zdravě najíst. Skutečnou lahůdkou v Saunii jsou pak tzv. saunovací ceremoniály, které Vám pod vedením saunérských mistrů přinesou jedinečné zážitky a zábavu. Saunia má otevřeno každý den od 9 do 23 hodin. Vstupné je bez časového omezení, v jeho ceně jsou zahrnuty osušky, prostěradla a šestihodinové parkování. A pro věrné zákazníky je připravena členská karta s možností získání zajímavých slev. Aktuální info naleznete na FB a na www.saunia.cz.

autor: Saunia.cz | 3. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama