reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

S aplikací v mobilu můžete po Praze jezdit za 18 korun za kilometr. A navíc ekologicky!

Foto: Green Prague
Nechcete se ztratit v džungli pražských taxislužeb? Záleží vám na životním prostředí? Pokud jste odpověděli dvakrát ano, měli byste poznat taxíky Green Prague.

Green Prague je taxislužba, které záleží na přírodě. Pod touto značkou provozujeme komfortní a ekologicky šetrné automobily Škoda Octavia G-TEC s pohonem na CNG, které se dokonce staly vítězem soutěže Zelené auto roku 2015.

Čistá, moderní a ekologická doprava je pro nás klíčová. Jdeme dál a testujeme také elektrovozy. Čas jejich nasazení do provozu ještě nedozrál, ale v průběhu příštích tří let počítáme s tím, že by elektrovozy doplnily vozidla s pohonem CNG," doplňuje Radim Jančura, majitel holdingu STUDENT AGENCY, do kterého taxislužby Green Prague a Tick Tack patří.

Stejně jako u jeho ostatních byznysů skupiny STUDENT AGENCY je i pro tento typický proklientský servis, široké služby na palubě a cestování za výhodné ceny. Cenu svojí jízdy můžete sledovat po celou dobu díky zrcátkovému taxametru, kterým jsou všechny vozy vybaveny. Trasu, po níž jedete, vám zobrazí tablet, který máte na palubě k dispozici.

Jsme féroví a transparentní, a proto si u nás jízdu můžete překontrolovat i zpětně – díky službě Trip ID. Stačí do formuláře opsat kód z vaší jízdenky a zobrazí se vám veškeré informace o jízdě i účtované částce.

Naše řidiče snadno poznáte nejen díky naší flotile, ale také díky uniformám, které nosí. Při svojí cestě se můžete těšit na výjimečný komfort. Díky tabletu se připojíte do zábavního portálu, kde si jízdu můžete zkrátit sledováním seriálů, poslechem hudby nebo čtením aktuálního zpravodajství. V každém voze můžete využít bezplatné připojení k internetu.

Stáhněte si aplikaci a cestujte v naší flotile výrazně levněji. V moderních taxících zeleno-bílé barvy vás svezeme už od 18 korun za kilometr. Výhodnější je také nástupní sazba nebo účtovaná cena za provozní čekání. Aplikace je dostupná pro milovníky Applu v AppStoru i pro zařízení se systémem Android.

Zaujal vás profil taxislužby Green Prague a řídíte rádi? Rádi v našem týmu přivítáme nové řidiče včetně těch, kteří ještě nemají složené taxikářské zkoušky. Jak na to se dočtete v sekci Kariéra na našem webu. 

 

 

autor: Green Prague | 27. 9. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama