reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rychlé kačky: Hrajte o miliony online každou minutu!

Sazka spustila svoji nejrychlejší číselnou loterii. Novinka se jmenuje Rychlé kačky a vychází z oblíbené hry Šťastných 10. Zkuste své štěstí přímo na webu Sazka.cz a hrajte každou minutu o 2 000 000 Kč!

Minuta v běžném životě uteče jako voda, ale i tak se během této krátké doby dá stihnout spoustu věcí - například vyhrát 2 miliony korun! Známé "žluté kačky" z loterie Šťastných 10 přinášejí v nové online loterii výhry každých 60 sekund. Stačí se jen trefit do správných čísel.

Dva miliony každou minutu. Zkuste novou loterii Rychlé Kačky!

Svou sázku můžete podat každou minutu na Sazka.cz v sekci loterie. O miliony můžete hrát jak na běžném počítači, tak i na mobilním telefonu. Celá sázka je velmi jednoduchá. Vyberete si ze 4 až 6 čísel v rozmezí 1 až 66. Hlavní výhru 2 miliony korun získáte v případě sázky za 100 Kč a uhodnutí všech 6 čísel. Tiket můžete vsadit za 10 Kč, 20 Kč, 50 Kč a 100 Kč.

Rychlé Kačky vás kromě vysokých výher zlákají i svoji propracovanou grafikou. Uhodnete kam si šest neposedných kaček sedne? Sazka vám za správný tip nadělí miliony. 

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

autor: komerční článek | 26. 7. 2018 10:07

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama