reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rozsahem a pestrostí IT infrastruktury jsme v ČR výjimeční, říká Martina Szturc Káňová z OKIN BPS

OKIN BPS má dvě Service Delivery Centra v Ostravě a jedno v Praze. Jaké pracovní příleži-tosti nabízí IT specialistům i juniorním pozicím?

Aktuálně jsou v OKIN BPS zastoupeni lidé ze zhruba 50 zemí světa. Díky tomu se může firma pochlubit největším vícejazyčným technickým zákaznickým centrem v ČR. Portfolio produktů společnosti se zaměřuje na poskytování podnikových procesů a služeb.

Společnost se zaměřuje na oblast BPS. Jaké příležitosti nabízí pro zkušené IT specialisty?

Pro kandidáty na technické pozice je lákavá velikost infrastruktury a spektrum informačních technologií, se kterými mají možnost pracovat. Zřídili jsme vlastní vzdělávací akademii, kde školíme v nových trendech, technologiích, jazycích nebo projektovém řízení. Současně poskytujeme certifikaci k jednotlivým fázím znalostní úrovně. Vše hradíme zaměstnancům v plné výši. Seniorní kandidáty často vybíráme z řad interních zdrojů, dáváme tím příležitost ke kariérnímu růstu. V neposlední řadě pořádáme různé volnočasové a společenské aktivity a budujeme pracovní prostředí, kde se zaměstnanci cítí dobře. 

Jaké pracovní pozice aktuálně nejvíce hledáte?

Jde o seniorní technické pozice z oblasti správy IT infrastruktury a Cloud technologií, a to vždy se znalostí anglického jazyka. Momentálně nejvíce poptáváme odborníky se znalostí Network technologií (CCENT, CCNA, CCNP), operačního systemu Linux nebo experty se zaměřením na Virtualizaci. Máme také připravenou řadu pozic pro juniornější kandidáty, u kterých je klíčová ochota učit se a dále na sobě pracovat. 

Můžete vypíchnout tři věci, kterých si na vaší firmě zaměstnanci váží nejvíce?

Praxe s nejmodernějšími technologiemi v tak široké IT infrastruktuře, která je srovnatelná s největšími hráči na trhu. Opravdu přátelské prostředí, kde jsou lidi zvyklí si pomáhat a sdílet zkušenosti. A pak kariérní možnosti - příprava na certifikace z oblasti jejich specializace, ale také z oblasti, které nejsou jejich původní specializaci, třeba Storage&Backup, kde se expert připravuje na Windows certifikaci. Za poslední rok jsme proškolili desítky seniorních lidí. S tím jsou spojeny kariérní možnosti z druhé strany, kdy se senioři mění v lektory, což je pro ně další nová výzva a nová role.

autor: komerční článek | 25. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama