reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rovné zuby za pár měsíců

Rovné a čisté zuby patří k standardům moderní doby. Nechte si zuby narovnat neviditelnými rovnátky a nikdo si průběhu léčby ani nevšimne.

Křivé zuby jsem měla od chvíle, co si pamatuji. V dětství a v pubertě jsem však odmítala rovnátka nosit a to i přesto, že mi je rodiče pořídili. Výsledkem bylo, že mé svatební fotografie kazí velmi neestetický úsměv a na ostatních fotografiích se raději neusmívám vůbec.

Stav mých zubů mne trápil víc a víc, začala jsem uvažovat o rovnátkách na pevno. Při výkonu svého povolání se často setkávám s významnými obchodními partnery a můj vzhled dopomáhá celkovému dojmu. Fixní rovnátka nesplňují mé požadavky na profesionální vzhled. Další jejich úskalí spočívá v omezování jídelníčku. Také čištění zubů se s rovnátky na pevno stává velmi náročnou záležitostí. Riziko, že se mi zuby v průběhu léčby zkazí, jsem proto nechtěla podstupovat.

Před několika měsíci mi můj lékař představil neviditelná rovnátka systému Invisalign. Na klinice AmbiCare jsem absolvovala oskenování chrupu, včetně ukázky, jak bude můj úsměv vypadat po vyrovnání. Co počítač zvládnul za minutu, zvládl Invisalign za několik měsíců. Ortodontista mi ze speciálního plastu nechal zhotovit sadu snímatelných fóliových rovnátek na míru. Rovnátka jsou zcela neviditelná! Jíst jsem mohla, na cokoli jsem měla chuť, fólii jsem si jednoduše sejmula. Zuby jsem si čistila stejně jako obvykle. Kromě jídla a čištění zubů jsem je nosila v průběhu celého dne. Kontrolní návštěva ordinace byla nutná pouze jednou za osm týdnů. Nošení hladkých fólií bylo velmi pohodlné, raději si nechci představovat, jak rozedřené rty bych měla od kovových zámečků. Již za několik týdnů se dostavily první výsledky. Ze svých životních i estetických standardů jsem nemusela slevit ani jednou.

Na dnešních fotografiích se pyšním vytouženým úsměvem a moji přátelé i kolegové se diví, jak jsem to dokázala, když nikdo z nich nezaznamenal, že bych podstupovala léčbu. Invisalign mi změnil život. Chcete-li změnit i ten svůj, kontaktujte kliniku AmbiCare.

601 129 744

www.ambicare.eu

[email protected]

autor: komerční článek | 5. 4. 2018 14:03

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama