Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rovné zuby za pár měsíců

komerční článek
5. 4. 2018 14:03
Rovné a čisté zuby patří k standardům moderní doby. Nechte si zuby narovnat neviditelnými rovnátky a nikdo si průběhu léčby ani nevšimne.
Foto: Komerční sdělení

Křivé zuby jsem měla od chvíle, co si pamatuji. V dětství a v pubertě jsem však odmítala rovnátka nosit a to i přesto, že mi je rodiče pořídili. Výsledkem bylo, že mé svatební fotografie kazí velmi neestetický úsměv a na ostatních fotografiích se raději neusmívám vůbec.

Stav mých zubů mne trápil víc a víc, začala jsem uvažovat o rovnátkách na pevno. Při výkonu svého povolání se často setkávám s významnými obchodními partnery a můj vzhled dopomáhá celkovému dojmu. Fixní rovnátka nesplňují mé požadavky na profesionální vzhled. Další jejich úskalí spočívá v omezování jídelníčku. Také čištění zubů se s rovnátky na pevno stává velmi náročnou záležitostí. Riziko, že se mi zuby v průběhu léčby zkazí, jsem proto nechtěla podstupovat.

Před několika měsíci mi můj lékař představil neviditelná rovnátka systému Invisalign. Na klinice AmbiCare jsem absolvovala oskenování chrupu, včetně ukázky, jak bude můj úsměv vypadat po vyrovnání. Co počítač zvládnul za minutu, zvládl Invisalign za několik měsíců. Ortodontista mi ze speciálního plastu nechal zhotovit sadu snímatelných fóliových rovnátek na míru. Rovnátka jsou zcela neviditelná! Jíst jsem mohla, na cokoli jsem měla chuť, fólii jsem si jednoduše sejmula. Zuby jsem si čistila stejně jako obvykle. Kromě jídla a čištění zubů jsem je nosila v průběhu celého dne. Kontrolní návštěva ordinace byla nutná pouze jednou za osm týdnů. Nošení hladkých fólií bylo velmi pohodlné, raději si nechci představovat, jak rozedřené rty bych měla od kovových zámečků. Již za několik týdnů se dostavily první výsledky. Ze svých životních i estetických standardů jsem nemusela slevit ani jednou.

Na dnešních fotografiích se pyšním vytouženým úsměvem a moji přátelé i kolegové se diví, jak jsem to dokázala, když nikdo z nich nezaznamenal, že bych podstupovala léčbu. Invisalign mi změnil život. Chcete-li změnit i ten svůj, kontaktujte kliniku AmbiCare.

601 129 744

www.ambicare.eu

[email protected]

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných, z toho několik vážně, si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následný požár v obytném domě. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné. Informovala o tom švédská média.

Podle televizní stanice SVT bylo 23 zraněných dopraveno do nemocnice, ale jen pět z nich převezly sanitky. Většinou se jedná o lehčí zranění, nicméně některá jsou vážná. Veřejnoprávní rozhlas SR hlásil, že hospitalizováno bylo 25 lidí.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Probíhá evakuace několika stovek lidí, někteří vyskočili z oken domu, sdělil SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů. Požár, který se po výbuchu rozhořel, zatím není pod kontrolou.

Zdroj: ČTK
před 17 minutami

Před pařížským soudem začínají svědčit oběti teroristických útoků z roku 2015

Před pařížským soudem ohledně teroristických útoků z listopadu 2015 začnou v úterý svědčit oběti a poškození. Informoval o tom místní tisk. Podle odhadů organizací, které jim poskytují pomoc, by před soudem mohlo vystoupit až 300 obětí útoků, při kterých zemřelo v Paříži a okolí 130 lidí.

Hlavním obviněným je Salah Abdeslam, který je považovaný za jediného přeživšího přímého spolupachatele atentátů.

Podle serveru France24 by každý den mělo vystoupit před soudem se svým svědectvím zhruba 15 lidí. Každý z nich bude mít zhruba 30 minut na to, aby popsal útok a další okolnosti. Slyšení poškozených by mělo trvat pět týdnů.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Paušální daň pro příští rok vychází 5994 korun měsíčně

Paušální daň pro drobné podnikatele vychází pro příští rok 5994 korun měsíčně. Z toho minimální zdravotní pojistné činí 2627 Kč, minimální sociální pojistné navýšené o 15 procent 3267 Kč a daň z příjmů 100 Kč. Vyplývá to z informací na internetových stránkách ministerstva financí. Pro letošní rok je paušální daň stanovena na 5469 korun za měsíc. K paušální dani je přihlášeno zhruba 75 000 podnikatelů.

Paušální daň je určena pro živnostníky, neplátce DPH s ročními příjmy z podnikání do milionu korun. Živnostníkům má ušetřit papírování a podle ministerstva financí odpadne i důvod k většině kontrol. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) nedávno uvedla, že budu usilovat o rozšíření paušální daně také pro podnikatele s obratem až dva miliony korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy