reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rohové lavice v novém kabátu

Přemýšlíte o modernizaci Vašeho jídelního koutu? Přemýšlíte jakou cestou se vydat? Potom určitě nevynechte moderní rohové lavice v novém i tradičním, ale hlavně neotřelém pojetí firmy Vltavotýnský nábytek s.r.o.

Tento tradiční jihočeský výrobce nábytku se na rohové lavice, židle a stoly specializuje od roku 1994, již od svého vzniku společnost úzce spolupracovala s předním rakouským producentem, firmou Kundler Sitzmöbelwerk Fischbacher GmbH. S tímto silným partnerem firma i dnes sleduje aktuální trendy a potřeby svých zákazníků a vytváří pro ně zajímavá, funkční a líbivá řešení jídelního prostoru.

Výrobce garantuje nekompromisní kvalitu použitých materiálů, perfektní ruční zpracování a design, který naplní beze zbytku Vaše očekávání. Ergonomicky tvarované opěrákové a sedákové díly, stejně jako nadčasová krása jednotlivých modelů, vytvoří dokonalé sezení pro Vaše stolování. Motem je vytvořit pro každý prostor správný jídelní set, proto v nabídce naleznete širokou škálu půdorysných tvarů lavic a stolů od rohových, kulatých, segmentových po oválné až po zcela atypické, a to v rozměru na centimetr přesně dle možností daného interiéru. Vybrat si můžete ze stovek potahových materiálů, velkého množství dřevin - hlavní důraz je kladen na buk, jádrový buk, dub, divoký dub, bělený dub, americký ořech, břízu, javor, olši, smrk – a v neposlední řadě lze dřeviny i různě mořit. Hojně využívanou službou je moření nábytku podle vzorku dodaného zákazníkem, namícháním odstínu na míru se nemusíte bát ani kombinace s moderními kuchyňskými linkami z umělých materiálů. Toto vše zajišťuje, že výsledek přesně vystihne Vaši představu o bydlení. 

Moderní interiéry – rohová lavice jako dominanta

Nejnovějšími modely jsou lavice STYLE a lavice MILANO. Lavice STYLE zaujme na první pohled kombinací masivního dřeva a kvalitního čalounění. Nabízí 2 zvláštnosti, za prvé je možno vedle klasického lakovaného povrchu objednat provedení s povrchovou úpravou „natureffekt lak“, to znamená, že nábytek je sice lakovaný, ale vizuálně a ani hmatem není lak vidět, respektive cítit, lze to přirovnat k olejovanému, tedy velmi přirozenému povrchu. Druhou zvláštností je možná úprava masivní desky speciální technikou „vystaření“, do dřeva jsou různými nástroji umělecky zakomponovány různé rýhy a promáčkliny, tím je docíleno starožitného vzhledu, avšak na moderním kusu nábytku – spojení starého a nového.

Lavice MILANO je výborná volba pro moderní, vzdušný, odlehčený interiér. Je možno ji umístit tradičně do rohu místnosti, mnohem vhodnější a praktičtější je však umístění do prostoru tak, aby tvořila dominantu designu. Nebojte se kombinovat rustikální vzhled sukatého dubu s kůží či látkou s výrazným vzorem.

Jídelní stůl se židlemi – osvědčené uspořádání

Pokud dáváte přednost variantě stůl se židlemi, i zde naleznete velkou variabilitu. Jednat si můžete nadiktovat, jak velký stůl potřebujeme, a potom i jeho materiálové provedení. Stolová deska může být dýhovaná s masivním nákližkem, masivní z průběžné nebo nastavované spárovky, nebo i s umělým povrchem z vysokotlakého laminátu, což jistě ocení například rodiče s dětmi. Vedle klasického pevného stolu je varianta stolu rozkládacího, nabídka obsahuje 3 typy rozkládání. Tuto variantu využijete vždy, když se u Vás sejde širší rodina nebo kamarádi. Stůl můžete kdykoli rozložit a znovu složit.   

Nespokojte se s ničím jiným než s osvědčenou kvalitou a svěžím designem!

autor: Vltavotýnský nábytek | 19. 10. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama