Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rezidenční komplex Modřanský Háj nabízí poslední volné jednotky

31. 5. 2019 14:55
Projekt, který spojuje výhody městského bydlení s klidem zeleně, vstoupil do finální fáze výstavby zahrnující 46 rodinných domů a parcely pro realizaci bydlení podle vlastních představ
Foto: Avestus Real Estate

Poptávka po bydlení na území Prahy převyšuje nabídku, přesto stále vznikají nové výjimečné projekty poskytující ideální zázemí pro život celé rodiny. Takový je i komorní obytný komplex Modřanský Háj. Vyrůstá od roku 2010 v jedné z nejatraktivnějších pražských rezidenčních lokalit podle návrhu renomovaného studia A-69-architekti s.r.o. na míru všem, kdo se nechtějí vzdávat pohodlí spojeného s bydlením ve městě - a zároveň hledají klidné, bezpečné, sousedské prostředí. Nyní Modřanský Háj vstoupil do poslední stavební fáze a zájemcům dává k dispozici poslední volné jednotky.

V rámci finální etapy projektu, která nese název Modřany Villas, začíná právě v těchto dnech vyrůstat 46 rodinných domů s plánovaným dokončením posledních z nich na jaře 2021. V dispozicích 4+kk, 4+1 a 5+1 nabídnou obytnou plochu v rozmezí od 135 do 180 metrů čtverečních, vlastní zahrady i parkování. Krom vilek jsou v Modřanském Háji připraveny také komunikace a sítě pro 17 parcel s plochou od 805 metrů čtverečních určených pro realizaci všem, kdo hledají prostor pro vytvoření bydlení na míru.

Foto: Avestus Real Estate

"V současné době je prodána či rezervována většina rodinných domů, které coby součást Modřany Villas postavíme, ubývá také pozemkových parcel. Na základě trvající poptávky zákazníků jsme přesvědčeni o tom, že i zbývající dostupné jednotky brzy najdou své majitele," doplňuje manažer rezidenční výstavby společnosti Avestus Real Estate David Kříž.

V aktuální nabídce jsou kromě domů z fáze Modřany Villas a parcel také 2 prémiové vily v dispozicích 5+1 slibující výjimečný prostor na ploše 280 metrů čtverečních. Nízkopodlažní komplex pak zahrnuje 13 dokončených a 9 vznikajících bytových domů, 16 hotových rodinných domů a 5 dvojvil, jež zde právě vyrůstají. Všem je vlastní čistá, nadčasová architektura exteriérů i interiérů, plno světla, zeleně, respekt k soukromí obyvatel i příjemné a otevřené společné prostory.

Nejen design, ale také zasazení do krajiny nedaleko chráněné krajinné oblasti Modřanské rokle jsou hlavními benefity Modřanského Háje. Okolí projektu skýtá řadu možností pro volnočasové a sportovní aktivity, například populární in-line a cyklistickou stezku. Celý komplex se rovněž vyznačuje vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností do centra metropole.

Foto: Avestus Real Estate

Více o projektu, včetně aktuální nabídky jednotek, najdete na www.modranskyhaj.cz.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy