reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rezidence Osadní – unikátní byty v centru Holešovic

Foto: Rezidence Osadní
Čím dál více lidí v Praze hledá bydlení s dobrou dopravní obslužností a občanskou vybaveností, na dosah centru, ale v klidnější části zároveň. Ideálně s dostatkem zeleně.

Poptávka po kvalitním bydlení v Praze vlivem nízkých úrokových sazeb hypoték roste. A to jak ze strany mladých a těch, kteří na úvěry v dostatečné výši mohli dříve jen těžko pomýšlet, tak i ze strany lidí, jež kdysi hledali bydlení za okrajem velkoměsta, ale dnes jim blízkost kvalitních restaurací a center kulturního dění už přece jen chybí.

Kvalitních bytů v atraktivních lokalitách je ovšem nedostatek a míst vhodných pro výstavbu nových domů splňujících náročná kritéria současných zájemců o kvalitní bydlení rychle ubývá. Jednou z mála oblastí v hodných pro výstavbu, na dosah centra, disponující solidní dopravou i fungující občanskou vybaveností jsou Holešovice. Právě zde začíná vznikat rezidenční projekt, který jistě brzy přitáhne pozornost mnoha zájemců.

Rezidenční projekt Vivus Osadní vzniká v lokalitě mimo hlavní ruch města, přitom se však nachází v blízkosti metra a tramvajových linek, s jejichž pomocí se lze do centra Prahy dostat za pouhých 10 minut. Blízkost Argentinské ulice slibuje solidní dostupnost i autem. Zdejší polohu ocení nejvíce obyvatelé cestující často směrem na Mladou Boleslav či Teplice, díky blízkosti tunelového komplexu Blanka se však podstatně zkvalitnila také doprava do severozápadních oblastí Prahy.

Projekt o 123 bytech je rozdělen na čtyři objekty. Na ploše výstavby, jejíž dokončení je plánováno na říjen roku 2018, přitom zůstane zachován chráněný dvoupodlažní kubistický dům. Ten bude obestavěn a několik zajímavých bytů vznikne i přímo nad touto budovou. Nejvyšší z objektů vystavěný na rohu ulic Osadní a Dělnická poskytne z horních pater pěkný výhled na Prahu.

Pozemky jsou situovány převážně na západní stranu do klidné ulice Osadní, přičemž jižní a východní strana směřují do tichého zeleného dvora určeného výhradně rezidentům. Sem jsou situovány terasy, lodžie a balkony téměř všech bytových jednotek. K některým bytům situovaným do vnitrobloku budou náležet i soukromé předzahrádky. Přízemní jednotky s přímým vstupem přímo z ulice ulic Osadní a Dělnická nabídnou prostor pro drobné obchodní a komerční využití. Projekt Vivus Osadní disponuje dvoupodlažní podzemní garáží, podzemní podlaží nabídne také sklepní kóje pro každou bytovou jednotku.

Video: |  05:26

V blízkém okolí výstavby se nachází hustá síť obchodů a ostatních služeb včetně supermarketu Billa ve vzdálenosti pouhých 300 m od objektu. V místě je celá řada restaurací, kaváren a barů. Například vyhlášená restaurace Kolkovna Argentinská v novém komplexu ArtGen Office Gallery, nebo Holešovická Kozlovna vzdálená jen pár kroků v ulici Dělnická.

Holešovice představují rovněž oblíbenou destinaci moderní architektury, designu a kultury. Z těch nejznámějších lze jmenovat například umělecké centrum DOX, kulturní centrum La Fabrika, či vyhlášené hudební kluby SaSaZu, Cross nebo Mecca. K výhodám lokality, také patří blízkost řady míst pro sport a relaxaci, oblíbený přírodní park Královská obora Stromovka, cyklostezky okolo řeky, golfový club Golf Yacht Prague, Löwitův (dříve Velký) mlýn a mnoho dalších míst pro trávení volného času a odpočinku.

autor: komerční článek | 30. 9. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama