reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Řekni to šperkem

Foto: Andělské zvonky
Ať už jsou vyzývavé, umírněné, originální designové nebo po tetičce, šperky vždy nějak promlouvají a nesou význam. Vyjádří váš vztah k obdarovávanému. A dokreslují vaši osobnost, pokud je nosíte. Mohou krášlit i léčit, těšit, zdobit i chránit.

Pozor na symboliku

Stěží najít doplněk, v němž je tradičně tolik významů. Lidé šperkům a přívěskům odjakživa připisují doslova nadpřirozenou moc. Dva stejné prsteny jsou atributem věčného spojení dvou milujících se lidí. Dražší ozdoby se dědí, jakoby prstýnek po babičce zajišťoval její věčnou přítomnost a moudrý patronát. V kamejích se uchovávají portréty drahých a od různých amuletů lidé od pradávna čekají ochranu před zlou mocí, kameny zas mají zajistit zdraví nebo posílit dobré vlastnosti. Proto jsou šperky tak oblíbený dárek, že jimi můžete dát najevo, co vám leží na srdci.

Andělské zvonky pro štěstí maminek a dětí

Moc hezký nápad jsou rolničky schované v precizně zpracované stříbrné klícce, která se dá otevřít a rolnička vyjmout a vyměnit za jinou, jinak barevnou. Takové ozdoby se dávají nastávajícím maminkám. Barvy rolniček mohou vyjadřovat žádoucí vlastnosti budoucího potomka. Například červená je barvou energických kreativních lidí, šedá barvou uvážlivosti a moudrých rozhodnutí, atd. Maminky nosí rolničky v těhotenství zavěšené na břiše a miminko pak jemné cinkání poznává i po narození. Známý zvuk ho uklidňuje. Tento pradávný princip nám předaly mexické indiánky, ale k dokonalosti ho dovedla německá firma Engelsrufer vkusným a dokonalým zpracováním.

V módě jsou křížky a andělé

Anděl je symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Křížky a andílci všech typů a velikostí jsou dlouhodobě oblíbené, ale v sezoně 2017 zároveň představují i aktuální módní trend. Mají nám dodávat odvahu a sebevědomí, nedovolují sejít z cesty a bdí nad námi. Strážný andílek je vhodný dárek pro malou holčičku i pro maminku. V souladu s módou se nosí na zdvojených řetízcích, které jsou odlišné materiálem i zpracováním. Zkuste kombinovat řetízek se šňůrou drobných perliček nebo saténem.

Andělská křídla

Originální a neokoukaný přívěsek se snovou symbolikou volnosti, tajemství a nezávislosti je andělské křídlo. Výběr různých barev, velikostí a zpracování - keramické, stříbrné, vykládané zirkony, dovoluje výběr všem typům žen. Pro křehkou blondýnku jemný něžný šperk, pro energickou amazonku větší a nápadný. Je trendy kombinovat ho ještě s dalšími přívěsky - andělskými zvonky, perlami, nebo tzv. nebeskými slzami.

S andělskými šperky neuděláte chybu. Jsou krásné, luxusní, mají příběh a jejich symbolika nejde proti žádné povaze. Zkrátka - máte ji rádi? Andělé to řeknou za vás.

autor: komerční článek | 11. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama