Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Refinancování hypoték online s úrokem 2,37 %

17. 5. 2019 14:08
Nová služba Refinanso přináší na český trh inovaci v oblasti hypoték. Umožní klientům snadno a online refinancovat úvěr na bydlení s nejvýhodnější úrokovou mírou na trhu.
CEO Refinanso.cz Matěj Novák
CEO Refinanso.cz Matěj Novák | Foto: Eliška Slováková

Refinanso je ideální volbou pro klienty hledající tu nejnižší sazbu. Startup, jehož partnerem je Moneta Money Bank, slibuje klientům pozitivní změnu v procesu refinancování hypoték. "Díky automatizaci procesů a absenci poboček si můžeme dovolit nabídnout extrémně nízkou sazbu 2,37%. Víme, že klienti si sazby porovnávají. Snažíme se být transparentní, proto na našem webu zveřejňujeme také inzerované úrokové sazby ostatních bank. Pokud má klient individuálně lepší nabídku od své banky, jsme připraveni vyjednávat," vysvětluje Matěj Novák, CEO Refinansa.

Flexibilita

Kromě nejnižší základní úrokové sazby si klienti Refinansa mohou splátky ještě snížit flexibilním uložením úspor na běžný účet. Například, pokud má klient úvěr 1 milion a na běžný účet si uloží 200 tisíc, v daném období platí úroky pouze z jistiny 800 tisíc. Úspory jsou ale kdykoliv k dispozici v případě potřeby.

Klienti Refinansa také neplatí některé poplatky, které jsou u bank běžné. Například odhad nemovitosti je zdarma, a mnohdy k němu ani není třeba návštěva odhadce.

Velký důraz Refinanso klade na bezpečnost dat. "Vše je u nás šifrováno a zabezpečeno na úrovni bezpečnosti bankovních systémů", doplňuje Novák.

Plně automatický a online proces refinancování funguje úspěšně už několik let v USA i v Evropě. Jeho výhoda spočívá především v nenáročnosti a pohodlí, které nabízí. Vše

obvykle začíná předběžnou kalkulací výše úvěru a končí vygenerováním návrhu smlouvy.

Bez překážek

Úvěry na bydlení jsou složité produkty, jejichž srovnání vyžaduje výraznou časovou investici. Klienti si navíc pamatují, kolik bylo papírování kvůli původní hypotéce, a nechtějí toto martyrium absolvovat znovu. Nechuť refinancovat dosud umocňovaly také vysoké poplatky za předčasné splacení, pokud se tedy klient nechtěl trefovat do oken, ve kterých je splacení bez poplatků možné.

Podle analýzy portálu Refinanso.cz bude v roce 2019 končit fixace více než 100 tisícům úvěrů na bydlení, ale soudě podle současných trendů jich bude refinancováno pouhých 18 tisíc. Většina klientů zůstane u své banky. Cílem Refinansa je tak pomoci klientům odstranit existující bariéry a získat větší kontrolu nad svojí hypotékou.

Víc informací naleznete na refinanso.cz.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Baseballisté skončili na ME pátí a zahrají si o OH v Tokiu

Čeští baseballisté obsadili na mistrovství Evropy páté místo a zahrají si o olympijské hry v Tokiu 2020. Reprezentace dnes v utkání o pátou příčku, která jako poslední zajišťovala postup do kvalifikace, zdolala díky homerunům Martinů Červenky a Schneidera v Bonnu domácí Německo 4:3.

 

Baseballisté porazili Německo už v závěrečném utkání ve skupině (10:6) a zvládli i druhý zápas se stejným soupeřem. Domácí se radovali z dvoubodového vedení po druhé směně, ale ve třetí se při dvou obsazených metách opřel do míče jediný český hráč působící v USA Červenka, poslal jej za hrazení a otočil na 3:2.

 

Na začátku šesté směny se povedlo Němcům srovnat, ale svým třetím homerunem v turnaji získal vítězný bod Schneider, který se vzápětí zaskvěl i v obraně. V deváté směně soupeř obsadil všechny mety bez autu, ale česká spojka chytila těžký odpal a týmu se v jedné rozehře povedlo zahrát dvojaut a zabránit bodu. Schneider zápas také ukončil, chytil snadný míč ze vzduchu a odstartoval českou radost.

 

Na nadhozu se šest směn držel Marek Minařík. Od sedmé zápas bez bodu dokončil a těžkou situaci v závěru zvládl levoruký Jan Novák.

 

Evropsko-africká olympijská kvalifikace začne ve středu v Boloni a Palermu. Účast v Tokiu si zajistí vítěz, druhý tým bude mít šanci hrát o olympiádu příští rok v závěrečné kvalifikaci na Tchaj-wanu.

 

Účastníky olympijské kvalifikace s českým týmem budou Nizozemsko, Itálie, Izrael, Španělsko a Jihoafrická republika.

Další zprávy