reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Prožívejte na terase každou chvíli

Foto: Komerční sdělení
Léto láká k přesunu na terasu! Ta je pro mnohé oázou klidu, která může sloužit k odpočinku, grilování nebo popíjení ranní kávy na čerstvém vzduchu. Pokud chcete na terase trávit maximum volného, ale i pracovního času bez ohledu na počasí, doporučujeme ji vhodně zastřešit.

"Posuvné zastřešení terasy CORSO je variabilní řešení na míru, které umožňuje přizpůsobit terasu tak, jak je zrovna potřeba. Když začne pršet, terasu zcela uzavřete a až vysvitne sluníčko, zvolíte režim plně otevřené terasy," vysvětluje Mgr. Zdeněk Kohák, MBA ze společnosti ALUKOV, která posuvná zastřešení vyrábí.

Vysněná relaxace

Relaxujte na terase plné květin a zeleně se sklenkou vína nebo oblíbenou knihou. Většinu rostlin můžete při regulaci teploty pod zastřešením ponechat po celý rok. Vytvořte si váš intimní prostor pro dokonalé odreagování, kde na vás bude působit blahodárný výhled na vaši zahradu.

Vířivka a fitness na vzduchu

Umístěte si na terasu vířivku, rotoped, běžící pás nebo podložku na jógu a zacvičte si v pohodlí domova. Vaše terasa se může proměnit v soukromé lázně nebo fitness, ve kterém si v létě vychutnáte čerstvý vzduch a v zimě si zde protáhnete tělo v příjemné teplotě s výhledem do zahrady.

Ideální pracovna

Zpestřete si práci z domova přesunem na terasu. Zabudovaný stínící systém zamezí nežádoucím slunečním odleskům na monitoru počítače. Budete pracovat na čerstvém vzduchu a vaše energie se bude doplňovat. Veškeré zázemí domova budete mít po ruce, a pokud si budete potřebovat odskočit, uzamykatelný mechanismus zastřešení vám dočasně pomůže nechat práci rozdělanou.

Domácí grilovací party

Uspořádejte rodině nebo přátelům nezapomenutelnou oslavu na čerstvém vzduchu, přestěhujte své kuchyňské náčiní na terasu a připravte na grilu neodolatelné pochoutky. Již se nemusíte bát přicházejících mračen, která by průběh oslavy narušila.

Koupání v parných letních dnech

Abyste mohli trávit bezstarostné chvíle ve vodě, aniž byste museli jezdit k moři, nezapomeňte si zastřešit také bazén. Zamezíte napadaným nečistotám a ušetříte spoustu času s čištěním bazénu. ALUKOV nabízí nejširší sortiment zastřešení bazénů na trhu.

Úspěšné realizace zastřešení teras a bazénů naleznete na www.ALUKOV.cz.

autor: komerční článek | 8. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama