Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Proč je pojišťovací poradce ideální start po mateřské nebo rodičovské?

komerční článek
13. 6. 2019 14:59
Nezávislost a vlastní organizování času, vstupní školení, počáteční fixní odměna při splnění daných podmínek, osobní rozvoj i pomáhání lidem. To je stručný výčet, co můžete na pozici pojišťovacího poradce získat. Při hledání té správné pojišťovací společnosti pomůže jedno nepsané pravidlo: stabilita.
Foto: Komerční sdělení

"Na mateřské jsem byla s dětmi něco přes čtyři roky. Když šly do školky, byla jsem ráda, že i já můžu změnit prostředí. Do zaměstnání se mi vracet nechtělo, chtěla jsem zkusit něco nového, postavit se na vlastní nohy. Činnost, ve které budu v kontaktu s lidmi, ale zároveň nebudu příliš vytížená, abych mohla bez problémů vyzvednout děti ze školky, nebo s nimi zůstat doma v případě, že onemocní. Hledala jsem a našla nabídku na pozici pojišťovacího poradce v pojišťovně MetLife. Na vstupním pohovoru mě ujistili, že předchozí obchodní zkušenosti jsou sice výhodou, ale nejsou nutnou podmínkou. Nejdříve totiž projdu bezplatným školením, ze kterého si odnesu všechny potřebné informace, a pokud si nebudu s něčím vědět rady, můžu se kdykoli obrátit na některého ze zkušených kolegů. To byla pro mě, po mé čtyřleté pracovní přestávce, výborná zpráva," popisuje svoje zkušenosti Magdaléna Huštáková, pojišťovací poradkyně MetLife.

"Celkem rychle jsem se zorientovala ve všech produktech životního a úrazového pojištění, které naše společnost nabízí. Brzy jsem byla schopná vyslechnout klientovy požadavky a doptat se i na ty, které jeho samotného třeba nenapadnou. Podle toho pak společně sestavíme pojištění tak, aby mu pokrylo vše potřebné. To mě na té práci opravdu baví. Poznávat nové lidi, porozumět jim a pomáhat, aby se v případě zranění či nemoci co nejvíce soustředili na léčbu a nemuseli se strachovat o svou finanční situaci," dodává Magdaléna Huštáková.

"Při rozhodování, jestli rozjet, nebo nerozjet kariéru jako pojišťovací poradkyně, pro mě bylo plusovým bodem, že je pojišťovna MetLife stabilní a nadnárodní společností, že nejsem zaměstnankyně a mám maximální míru svobody. Při nástupu jsem měla první rok a půl garanci minimální odměny při splnění daných podmínek. Díky tomu jsem se mohla v klidu zaměřit na sebevzdělávání a vytváření kontaktů. Hlavně ze začátku se mi občas stalo, že mě někdo odmítl, aniž by si mě vyslechl, ale jsou to cenné zkušenosti, díky kterým jsem se naučila lépe komunikovat a rozvinula jsem svého obchodního ducha. Postupně jsem získávala nové klienty a někteří se mi ozývali i sami. Vysvětluji si to i tím, že jsem s lidmi opravdu mluvila a snažila jsem se jim porozumět a vše ohledně pojištění vysvětlit. Někdy mi právě na základě toho zavolal klientův známý," říká ke svým začátkům Magdaléna Huštáková.

"Návrat po mateřské do zaměstnání může být někdy stresující. Jsem ráda, že jsem se tenkrát rozhodla nastoupit do pojišťovny MetLife. Podařilo se mi skloubit práci, rodinu a ostatní pochůzky. Po pár měsících se výrazně zlepšil i náš rodinný rozpočet, a hlavně jsem zase začala pracovat na sobě," uzavírá M. Huštáková.

Spolupracovat s pojišťovnou MetLife jako pojišťovací poradce má řadu výhod. Sami si organizujete čas, máte zdarma školení, fixní odměnu až 1,5 roku při splnění daných podmínek, zázemí nadnárodní korporace, možnost kariérního růstu a žádná příjmová omezení. Informace o nabídkách spolupráce s pojišťovnou MetLife naleznete na zde.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 32 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy