reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Praha má unikátní bezpečnostní systém

Foto: 24SAFE
Jedním z řešení, jak zabezpečit své cennosti - a těmi nemusejí být pouze peníze a šperky, ale například i důležité dokumenty - je služba úložných bezpečnostních schránek. V centru Prahy je služba, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy na světě.

Podle policejních statistik od roku 2013 postupně klesá počet vloupání do bytů a domů. Během posledních let také dochází k tomu, že pachatelé majetkové trestné činnosti se více orientují na starší městskou zástavbu v centru Prahy.

"Těch faktorů, které ovlivňují kriminalitu je veliké množství. My samozřejmě musíme počítat s ekonomickou situací obyvatel, do určité míry na to má vliv samozřejmě práce policie, v neposlední řadě preventivní aktivita, výrazný vliv na to má také samotné jednání poškozených lidí a firem, které se v současné době velmi zajímají o možnosti, jak zabezpečit svůj majetek nebo o další formy zabezpečení. V neposlední řadě také musíme zmínit, že i samotné zabezpečení, ať už mechanické či elektronické, se v posledních letech výrazně zlevnilo a je tím pádem dostupnější," řekl Ladislav Beránek, oddělení tisku a prevence KŘ PČR.

Jedním z řešení, jak zabezpečit své cennosti - a těmi nemusejí být pouze peníze a šperky, ale například i důležité dokumenty - je služba úložných bezpečnostních schránek. V centru Prahy je služba, která splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy na světě.

"Já to mám z bezpečnostních důvodů, protože mají neskutečně vysoký koeficient bezpečnosti. Když vám ukradnou nějaký papír a vy je pak musíte dávat dohromady, nebo když vám seberou nějaký rodinný šperk, který nemá vysokou hodnotu ale pro vás obrovskou, tak se vám to vyplatí. Můžete sem přijít ve dvě ráno a lidé se na vás usmívají a je to v pohodě. Máte tady pocit bezpečí, to je to nejdůležitější, proč jsem si vybral 24SAFE," řekl klient pan P.

24SAFE nabízí pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Společnost 24SAFE je ryze českou firmou, která pro bezpečnost předmětů svých klientů využívá to nejlepší technické a technologické vybavení na světě.

"Máme druhý nejbezpečnější trezor v České republice. Ten nejvíce bezpečný má ČNB. My jako jediní v České republice máme automatizovaný systém, kdy schránku přiváží klientovi roboti. Náš trezor je neustále uzavřený. Trezor v běžné bance, kde jsou schránky klasickým způsobem obstarávané bez robotů, musí být otevřen, abyste se dostal ke své schránce. U nás ten trezor drží bezpečnost neustále. Jediný, kdo má k té schránce přístup, je robot, který podává schránku klientům. Ta nejlepší specifikace našeho klienta je klient, který má zodpovědnost vůči sobě, svým blízkým a vůči věcem, které chce chránit," řekl Petr Thomson, ředitel 24SAFE.

Budovu 24SAFE najdete v Praze 1 v ulici Na Poříčí 17 a díky nonstop provozu a vynikající dopravní dostupnosti budete mít své cennosti vždy bezpečně k dispozici.

autor: komerční článek | 6. 11. 2017 15:20

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama