Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pozice: Biomedicínský technik

komerční článek
1. 7. 2019 9:48
Práce na elektrofyziologickém sále, práce na kardiostimulačním sále a kardiostimulační ambulanci, zapojení se do řešení mezinárodních výzkumných studií v oblasti kardiologie, pozice studijního koordinátora/technika či práce s databázemi. Kardiocentrum Nemocnice České Budějovice, a.s. nabízí špičkové podmínky na špičkovém pracovišti.
Foto: Komerční sdělení

Místo zaměstnání: Nemocnice České Budějovice, a.s., Kardiocentrum

První možný datum nástupu do zaměstnání: červenec 2019 (dohodou lze i později)

Popis pozice a předpokládaná náplň práce:

Foto: Komerční sdělení
  • Práce na elektrofyziologickém sále: práce s EKG záznamovým zařízením pro intrakardiální EKG, kardiostimulace, práce s 3D elektroanatomickými mapovacími systémy (CARTO, ENSITE PRECISION)
  • Práce na kardiostimulačním sále a kardiostimulační ambulanci: programování a měření implantabilních kardiostimulátorů a kardioverterů-defibrilátorů, péče o implantabilní materiál, práce s objednávkovým systémem, práce s nemocničním informačním systémem, práce se systémy dálkového sledování pacientů s kardiologickými implantáty (Home Monitoring)
  • Zapojení se do řešení mezinárodních výzkumných studií v oblasti kardiologie, pozice studijního koordinátora/technika
  • Technická podpora IT, práce s databázemi, aj.
Foto: Komerční sdělení

Požadavky: znalost AJ (min. úroveň B2), výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point,…), znalost práce v SW Corel, Adobe Photoshop, znalost programovacího jazyka JAVA s výhodou, chuť a ochota se učit, nadstandardní pracovní nasazení, ochota cestovat do zahraničí (všechna školení pro specifické pracovní úkoly zajistíme v rámci ČR nebo v zahraničí), předchozí praxe v med. oboru není nutná.

Kontakt pro zaslání CV: prof. MUDr. Mgr. Alan Bulava, Ph.D., email: [email protected], tel. 387874389

 

Právě se děje

před 43 minutami

Putin odvolal jednoho ze svých nejvlivnějších poradců, měl na starosti vztahy s Ukrajinou

Ruský prezident Vladimir Putin uvolnil z funkce dlouholetého poradce Vladislava Surkova, který se zabýval i vztahy s Ukrajinou. 

Surkov podle agentury AFP odchází poté, co dvacet let pracoval na vybudování takzvané řízené demokracie. Tento pětapadesátiletý funkcionář patřil k nejvlivnějším poradcům Putina, kterého jednou nazval i "poslem božím".

Agentura Reuters poznamenala, že post Putinova poradce pro záležitosti Ukrajiny by po Surkovovi měl nyní převzít zástupce šéfa prezidentské administrativy Dmitrij Kozak, který se na Ukrajině narodil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy