reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pohodový letní den prožijete s Daikinem

Foto: komerční článek
Blíží se léto a s ním i horké, tropické dny. Ty jsou ve vnitrozemském státě, kde je nízká vlhkost vzduchu, daleko hůře snesitelné než v přímořských oblastech. Mnoho lidí snáší vysoké teploty špatně a otevřít okna dokořán nepomáhá, stejně jako ventilátory, které mají jen omezený dosah.

Co s tím? Jak zařídit, aby váš byt, dům či pracoviště bylo příjemným místem i v tropických vedrech?

Řešením je klimatizace od Daikinu.

Daikin vám nabízí širokou nabídku stylových vnitřních jednotek pro každou místnost. Jde o komfortní a energeticky účinné řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Jaké jsou výhody našich klimatizačních zařízení?

Individuální řízení, kdy lze každou jednotku ovládat samostatně a nastavit si tak v každé místnosti teplotu, jakou požadujete. Velkou výhodou je samozřejmě úspora nákladů i energie. Díky pokročilé technologii řízení invertorem poskytují klimatizace Daikin nejvyšší možno účinnost a zároveň nižší provozní náklady. Další velkou výhodou je flexibilita - klimatizační jednotky Daikin se snadno instalují i v domácnostech s omezeným prostorem.

S využitím funkce multi - split lze k jedné venkovní jednotce připojit až devět vnitřních jednotek. Celý klimatizační systém je možné připojit k vícezónovým interiérům s možností připojení jednotek různých stylů i kapacit.

Pokud chcete o klimatizačních jednotkách Daikin vědět ještě více, objednejte se přes webové stránky do našeho showroomu. Zde si můžete prohlédnout širokou škálu typů klimatizačních jednotek, zeptat se na vše, co vás zajímá a vybrat si to pravé řešení pro váš byt, dům nebo kancelář. Více informací také získáte na: http://www.daikin.cz/domacnosti/potreby/klimatizace/index.jsp

V létě se už nemusíte potit, ovívat vějířem nebo trávit celé dny ve vaně. Pořiďte si naši klimatizaci a sami uvidíte, jak příjemný s ní může být i ten nejparnější den!

autor: komerční článek | 4. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama