reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Podnikatelé skoncujte s igelitkami a krabicemi a Vaše účetní Vás bude milovat

Foto: BEZŠANONU
Máme pro Vás TIP, jak si nadobro a výrazně zjednodušit podnikání. Zbavíte se starostí s fakturací, vyřešíte EET, daňové přiznání a ještě mnohem více.

Řešením je chytrá aplikace BEZŠANONU, vhodná pro všechny podnikatele, živnostníky, kteří si veškerou prvotní evidenci včetně daňového přiznání dělají sami nebo s pomocí externí účetní. Získáte skvělý nástroj, kterým budete mít své příjmy a výdeje pod online kontrolou, s možností vystavovat doklady odkudkoliv a kdekoliv. Naši VŠ studenti, kteří podnikají, vystavují faktury převážně z mobilu a v něm také dělají daňové přiznání.

Vaše příjmy

Již není třeba, abyste vystavovali své faktury v excelu/wordu v zastaralé šabloně za neustálého kopírování, ukládání pod jmény souborů, na které si po čase nemůžete ani vzpomenout.
Systém má v sobě i pokladnu a tak kromě faktur můžete pohodlně a z počítače/tabletu nebo mobilu vystavovat i účtenky. Pokladna je připravena na EET, stačí pouze aktivovat tuto službu.

Vaše výdaje

Nemusíte už ukládat své výdajové doklady do krabice (např. při nákupu na benzince, počítače, atd.). Stačí, když si účtenky vyfotíte mobilem a nahrajete si je do aplikace. Už se nikdy nebudete muset obávat reklamací. Všechny doklady budete mít jednou provždy v aplikaci a kdykoliv k prokázání. Žádná účtenka už nevybledne, žádná se nezmačká, žádná faktura se neztratí.

Vaše cashflow

Pokud si propojíte svůj účet se svojí bankou, okamžitě vidíte, zda jsou vystavené faktury uhrazeny. Své výdaje i příjmy budete mít pod svým dohledem, aniž byste museli dlouze shánět podklady a cokoliv počítat nebo otravovat svoji účetní.

DPH

Jste-li plátci DPH, systém zpracuje kontrolní hlášení a podklady pro DPH.

Vaše kontakty, Vaši klienti

Do systému si Vaše klienty zavedete velmi snadno. Stačí zadat IČ klienta a jeho údaje se automaticky načtou. Už žádné chyby při počátečním zadávání údajů. 

Daňové přiznání včetně sociálního a zdravotního pojištění

Daňové přiznání je nyní hračkou. Kdykoliv se můžete podívat, jak jste na tom právě s daněmi. Na konci roku si pak hravě vygenerujete daňové přiznání včetně výpočtu sociálního a zdravotního pojištění.

A co účetní?

Pokud využíváte služeb externí účetní, tak zavedením BEZŠANONU získáte dvě zásadní výhody. Vaší účetní přidělíte přístup do systému a máte vystaráno. Zbavíte se předávání dokladů a Vaší účetní umožníte, aby místo zaúčtovávání Vašich dokladů aktivně a online optimalizovala.
Tohle nemá chybu, že? Začněte využívat BEZŠANONU již dnes!
Získejte 1 měsíc v nejvyšším tarifu ZCELA ZDARMA

Rozběhnete to za 2 minuty. Stačí Vaše IČ a podklady pro Vaši první fakturu.

autor: komerční obsah | 3. 11. 2017 9:28

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama