Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Plánujete investici do tepelného čerpadla? Vyzkoušejte Daikin Altherma 3

komerční článek
19. 9. 2019 11:05
Také přemýšlíte, že pořídíte na podzim do svého domu tepelné čerpadlo, ale stále nevíte, které si z široké nabídky na trhu vybrat? Nejnovější verze tepelného čerpadla Daikin Altherma 3 splňuje vše, co vaše chytrá domácnost potřebuje. Efektivitu, komfort a udržitelnost.
Vnitřní jednotka Daikin Altherma 3
Vnitřní jednotka Daikin Altherma 3 | Foto: Komerční sdělení

Chytré domácnosti zažívají svůj boom

Ano, je to tak. Chytré domácnosti jsou na vzestupu nejen v zahraničí, ale i u nás. Dálkové ovládání osvětlení nebo vytápění se stalo během posledních let v mnoha rodinách samozřejmostí. Chytrá domácnost by měla mít ještě něco navíc - měla by být především energeticky úsporná. 

Tepelné čerpadlo výrazně šetří provozní náklady i životní prostředí

Zapomeňte na kouř a nepříjemný zápach. Moderním a vyhledávaným způsobem vytápění je v posledních letech právě tepelné čerpadlo. To je nejenom ekologické, ale i úsporné. Horkou novinkou mezi tepelnými čerpadly je Daikin Altherma 3. Využití obnovitelných zdrojů energie, jako je teplo získané ze vzduchu a země, zkombinovaných s online připojením činí tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 průkopnickým řešením vytápění pro automatizované domy. Inteligentní technologie, která stojí za celým systémem, šetří provozní náklady a má nízký dopad na životní prostředí.

Venkovni jednotka Daikin Altherma 3
Venkovni jednotka Daikin Altherma 3 | Foto: Komerční sdělení

Jaké jsou novinky v tepelných čerpadlech Daikin Altherma 3?

Třetí generace inovativní řady tepelných čerpadel Daikin Altherma 3 využívá technologii Bluevolution s chladivem R-32, které je velmi šetrné k životnímu prostředí a se kterým se při montáži lépe pracuje než s tradičně používanými typy chladiv. Díky této technologii dosahuje vysokého výkonu, venkovní jednotka tak může pracovat i při nízkých venkovních teplotách až -28 °C!  Možnost vzdáleného monitorování a komunikace se zařízením prostřednictvím smart ovladačů pak posouvá hranice komfortu i efektivního využití energie na novou úroveň.

Vychytaná aplikace Daikin Online Controller

Aby bylo používání tepelného čerpadla Daikin Altherma pro své majitele co možná nejjednodušší, je tu aplikace Daikin Online Controller. Tu si jednoduše stáhnete přes Wi-Fi a pak už si jen nastavujete teplotu podle svých potřeb a kontrolujete spotřebu energie. Pomocí interaktivního termostatu můžete navíc řídit teplotu a provozní režim i pro jednotlivé místnosti. Aplikace Daikin Online Controller je navíc kompatibilní i s dalšími typy vytápění a klimatizací značky Daikin, takže je ideální pro řízení teplot po celý rok. 

Snadná instalace a intuitivní užívání Daikin Altherma 3

Další velkou výhodou je určitě snadná instalace a velmi intuitivní užívání, takže to zvládne opravdu každý. Navíc s pomocí aplikace nebo řídicího systému můžete ovládat Daikin Altherma 3 prakticky odkudkoli. A pro koho se hodí? Uvítají ho nejen milovníci technologických inovací, ale především ti, kteří dávají přednost automatizované domácnosti, šetrnosti a udržitelnosti.

Chcete se dozvědět o tepelném čerpadle Daikin Altherma 3 více?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 minutami

Paušální daň pro příští rok vychází 5994 korun měsíčně

Paušální daň pro drobné podnikatele vychází pro příští rok 5994 korun měsíčně. Z toho minimální zdravotní pojistné činí 2627 Kč, minimální sociální pojistné navýšené o 15 procent 3267 Kč a daň z příjmů 100 Kč. Vyplývá to z informací na internetových stránkách ministerstva financí. Pro letošní rok je paušální daň stanovena na 5469 korun za měsíc. K paušální dani je přihlášeno zhruba 75 000 podnikatelů.

Paušální daň je určena pro živnostníky, neplátce DPH s ročními příjmy z podnikání do milionu korun. Živnostníkům má ušetřit papírování a podle ministerstva financí odpadne i důvod k většině kontrol. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) nedávno uvedla, že budu usilovat o rozšíření paušální daně také pro podnikatele s obratem až dva miliony korun.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy