reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pitný režim jako základ pevného zdraví

Život bez vody, to jednoduše nefunguje. Voda v našem těle hraje zásadní roli – pomáhá trávení, vstřebávání důležitých látek a naopak vylučování těch odpadních. Aby náš organismus správně fungoval, potřebuje denně cca 3-4 dcl vody na 10 Kg živé váhy. Pokud tedy vážíte 70 kg, měli byste denně vypít 2,5l vody. U dětí by měl být příjem vody ještě vyšší, cca 4 dcl na 10 kg.

Pokud vás často bolí hlava, nemůžete se soustředit, býváte unavení, zpozorněte. Jedná se o první příznaky dehydratace. Nedostatek vody v těle můžete poznat i podle vysušené pokožky.

Co se však týče pitného režimu, snažte se minimalizovat slazené nápoje a myslete na to, že i jinak zdravé freshe z ovoce a zeleniny obsahují rychlé cukry s vysokým glykemickým indexem. Nejlepší tak je pít především čistou, neochucenou, neminerální vodu.

Myslete ekonomicky i ekologicky.

Když přijde na čistou, kvalitní vodu, nemusíte se hned děsit těžkých balíků vod. Kupovat balenou vodu je v mnoha ohledech dávno překonané - nejen, že je to zbytečně ekonomicky nákladné řešení, ale zatěžuje i životní prostředí. Klasická kohoutková voda vám skvěle poslouží, obzvlášť pokud ji před konzumací přefiltrujete. Právě proces filtrace minimalizuje případný obsah škodlivých těžkých kovů, pesticidů či chlóru. Nejnovější filtrační technologie naopak ve vodě zanechávají cenné minerály.

Filtrace není složitý ani nákladný proces. Na trhu najdete hned několik řešení, které v sobě spojují funkčnost a skvělý design. Není tak problém mít na stole či v ledničce elegantní konvici s čistou, přefiltrovanou vodou a řešení existuje i pro případy, kdy se chystáte ven.

Na cesty, do města i na jógu.

Přenosné filtrační lahve jsou v kurzu. Pro ženy, které dbají na svůj zevnějšek a chtějí mít v kabelce při ruce vodu v krásném designovém obalu, je jako stvořená filtrační lahev BRITA Fill & Go Vital. Skvěle vypadá, je skladná a lehká. Vybrat si můžete z několika barev a díky MicroDisc filtru máte jistotu, že i na cestách budete mít po ruce přefiltrovanou vodu. Ať už se chystáte na nákupy do města, nebo si zacvičit na hodinu jógy, filtrační lahev se vám bude hodit. 

Pro sportovce i pro děti.

Ani u dětí bychom neměli zapomínat na pitný režim Na potřebu pravidelně pít je nejlépe upozorníme tím, že budou mít lahev stále při ruce. K tomu ideálně poslouží BRITA Fill & Go Active, která je velmi lehká, neobsahuje BPA a díky materiálu perfektně odolá i dětskému, ne vždy vybíravému zacházení.

Vodu do lahve snadno doplníte, a pokud chcete, můžete lahev používat i bez filtru. Nicméně byla by to škoda. Díky účinnému MicroDics filtru, který je součástí balení, se totiž v minutě z kohoutkové vody stane čistá, chutná voda bez zápachu a pachuti chlóru.

S jedním MicroDisc filtrem se můžete těšit až na 150 l nebo až 25 naplnění lahve chutné filtrované vody. A nebojte, nejedná se o žádnou chemii. Filtry MicroDisc jsou stoprocentně přírodní. Vyrábí je společnost BRITA v Německu ze stlačeného přírodního uhlí z ořechových skořápek.

Filtry MicroDisc jsou stoprocentně přírodní. Vyrábí je společnost BRITA v Německu ze stlačeného přírodního uhlí a ořechových skořápek.

autor: komerční článek | 13. 11. 2017 12:19

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama