reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Parfumérie Elnino.cz zcela změní možnosti online nakupování

Jeden z předních českých e-shopů Elnino.cz, zabývající se online prodejem parfémů a kosmetiky již více než 13 let, letos projde markantní změnou. Viditelné změny se nebudou týkat pouze designu, ale i četných funkcí nového webu a zjednodušení výběru produktů pomocí přehledné filtrace celého katalogu.

Stávající design a omezené možnosti administračního rozhraní již zcela nevyhovovaly technickým požadavkům ani trendům a neposkytovaly tak zákazníkům dostatečný komfort. Nové Elnino.cz tyto limity jednou provždy smaže. „Při tvorbě nového katalogu jsme si stanovili jasný cíl – maximálně zákazníkovi zjednodušit orientaci v nabídce více než 1 milionu produktů.“

Průlomovou změnou bude inteligentní responzivní zobrazení stránek e-shopu Elnino.cz na různých zařízeních, které velkou měrou přispěje k zjednodušení a urychlení nákupu. Díky rozšířeným možnostem filtrace kategorií i jednotlivých produktů si tak snadno a rychle odkudkoliv vyberete přesně to, co hledáte. Ušetříte tak čas, který již nemusíte trávit zdlouhavým vysedáváním u svého počítače.

Těšit se můžete i na zbrusu nové 3D fotografie produktů, podle kterých si budete moci nabízený produkt detailně prohlédnout. Nově u vybraného zboží, označeného ve výpisu produktů speciální přelepkou, naleznete mimo recenzí zákazníků i obsáhlé recenze odborníka, které budou postupně doplňovány i u dalších produktů. Nových funkcí, služeb i speciálních slevových akcí bude postupně přibývat.

Chytře navržený nový design a funkčnost stránek parfumérie Elnino.cz podtrhne originalitu a kvalitu nabízených produktů. Nic se nemění na garanci pouze 100% originálních produktů zakoupených od výhradních distributorů značek parfémů a kosmetiky z celého světa. Změna je život a nová podoba e-shopu Elnino.cz bude změnou jen k lepšímu.

3. 11. 2016 16:54

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama