Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Parfumérie Elnino.cz zcela změní možnosti online nakupování

3. 11. 2016 16:54
Jeden z předních českých e-shopů Elnino.cz, zabývající se online prodejem parfémů a kosmetiky již více než 13 let, letos projde markantní změnou. Viditelné změny se nebudou týkat pouze designu, ale i četných funkcí nového webu a zjednodušení výběru produktů pomocí přehledné filtrace celého katalogu.
Foto: El Nino

Stávající design a omezené možnosti administračního rozhraní již zcela nevyhovovaly technickým požadavkům ani trendům a neposkytovaly tak zákazníkům dostatečný komfort. Nové Elnino.cz tyto limity jednou provždy smaže. „Při tvorbě nového katalogu jsme si stanovili jasný cíl – maximálně zákazníkovi zjednodušit orientaci v nabídce více než 1 milionu produktů.“

Foto: El Nino

Průlomovou změnou bude inteligentní responzivní zobrazení stránek e-shopu Elnino.cz na různých zařízeních, které velkou měrou přispěje k zjednodušení a urychlení nákupu. Díky rozšířeným možnostem filtrace kategorií i jednotlivých produktů si tak snadno a rychle odkudkoliv vyberete přesně to, co hledáte. Ušetříte tak čas, který již nemusíte trávit zdlouhavým vysedáváním u svého počítače.

Foto: El Nino

Těšit se můžete i na zbrusu nové 3D fotografie produktů, podle kterých si budete moci nabízený produkt detailně prohlédnout. Nově u vybraného zboží, označeného ve výpisu produktů speciální přelepkou, naleznete mimo recenzí zákazníků i obsáhlé recenze odborníka, které budou postupně doplňovány i u dalších produktů. Nových funkcí, služeb i speciálních slevových akcí bude postupně přibývat.

Chytře navržený nový design a funkčnost stránek parfumérie Elnino.cz podtrhne originalitu a kvalitu nabízených produktů. Nic se nemění na garanci pouze 100% originálních produktů zakoupených od výhradních distributorů značek parfémů a kosmetiky z celého světa. Změna je život a nová podoba e-shopu Elnino.cz bude změnou jen k lepšímu.

Foto: El Nino
 

Právě se děje

před 16 minutami

Britský operátor EE znovu zavede roamingový poplatek za volání v Evropě

Britský mobilní operátor EE od příštího roku znovu zavede roamingový příplatek za telefonování v jiných evropských zemích. Firma vlastněná britskou telekomunikační společností BT to uvedla ve svém čtvrtečním sdělení. Dříve přitom stejně jako ostatní britští operátoři tvrdila, že se po brexitu k takovému kroku nechystá, připomněla agentura AP. Zrušení roamingu v červnu 2017 ušetřilo britským turistům a jiným cestovatelům miliony liber na poplatcích za používání chytrých telefonů v evropském zahraničí.

EE uvedla, že poplatek budou muset od ledna 2022 platit zákazníci, kteří se zaregistrují po 7. červenci. Za volání, posílání textových zpráv a využívaní dat ve 47 evropských zemích s výjimkou Irska jim firma bude denně účtovat dvě libry (necelých 60 Kč). Svůj záměr společnost odůvodnila tím, že tak chce "podpořit investice" v Británii.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Biden se dohodl se senátory, investice do infrastruktury dosáhnou 600 miliard dolarů

Americký prezident Joe Biden ve čtvrtek po mnoha týdnech jednání mezi Bílým domem a Kongresem ohlásil dosažení dohody ohledně investic do infrastruktury. Podle deníku The New York Times a agentury AP se zřejmě přiklonil k plánu od skupiny složené z demokratických i republikánských senátorů, který počítá s novými výdaji ve výši skoro 600 miliard dolarů (skoro 13 bilionů Kč).

"Máme dohodu," prohlásil prezident při netradičním vystoupení na příjezdové cestě Bílého domu v doprovodu několika senátorů, s nimiž předtím jednal. Mnoho detailů zatím není k dispozici. Na twitteru Biden uvedl, že nový infrastrukturní plán "vytvoří miliony amerických pracovních míst". Ohlášený balíček je zřejmě výrazně menší oproti plánu s investicemi a daňovými úlevami v celkovém objemu 2,3 bilionu dolarů, s nímž Biden přišel na konci března.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 55 minutami

Dálnici D7 na Kladensku uzavřela nehoda dvou aut, pět lidí je zraněných

Dálnici D7 na 12. kilometru ve směru na Slaný na Kladensku vpodvečer uzavřela nehoda dvou osobních aut. Pět lidí včetně malého dítěte utrpělo zranění, řekla mluvčí krajských hasičů Dagmar Zemanová.

"Bylo tam pět zraněných, z toho jedno dítě ve věku do jednoho roku," uvedla Zemanová. Podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Homolové dítě z nehody vyvázlo s lehkým zraněním. Vrtulník ho přepravil do Fakultní nemocnice v Praze Motole.

Jedna žena utrpěla středně těžké zranění, skončila ve střešovické nemocnici. Ostatní cestující, dva muži a žena, měli lehká poranění. Záchranáři je odvezli do nemocnic v Kladně a Motole.

Podle policejní mluvčí Markéty Johnové byla nehoda hlášena krátce po 17:45, auta bourala mezi kilometry 12 až 12,5 ve směru na Chomutov. Dálnice je neprůjezdná mezi 9. a 18. kilometrem. Na místě přistával vrtulník záchranné služby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy