reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Panská Zahrada restaurace & hotel – skvělé místo pro firemní akci nedaleko od Prahy

Krásná příroda v okolí Berounky, klid a pohodlí luxusních pokojů, wellness potěšení s velkým bazénem, dokonalý servis a vytříbená kuchyně. To vše najdete v hotelu Panská Zahrada v Dobřichovicích, jen půl hodiny jízdy od Prahy.

Ideální pro firemní akce 

Hledáte místo pro konání své firemní akce a hodilo by se vám být jen kousek za Prahou? Zvolte si tedy hotel Panská Zahrada v Dobřichovicích. Naleznete zde zázemí pro konference, semináře, školení i porady. Hotel nabízí čtyři školící místnosti s kapacitou od 10 do 140 osob. Všechny místnosti jsou vybaveny profesionální audio i video technikou, individuálně ovládanými světelnými zónami a zatemňovací technikou. K dispozici je také výstavní plocha.

Samozřejmostí je špičková gastronomie od coffeebreaku přes business lunch až po slavnostní bufet, fine dining a degustace. Můžete využít ubytování ve 4**** hotelu, který má 23 pokojů s možností rozšíření. Využít můžete také privátní wellness se saunou, vířivkou a bazénem. Pokud zde chcete uspořádat teambuilding, jistě oceníte aktivity v přírodě, případně zapůjčení elektrického bikového i trekového kola včetně doplňků. Parkování u hotelu je možné v podzemním i nadzemním parkovišti.

Moderní ubytování

Hotel nabízí ubytování s kouzlem přírody a nadstandardním vybavením. Všechny pokoje jsou vybavené ve standardu 4*, certifikované českou profesní organizací AHR ČR. Vybavení zahrnuje například špičkovou automatickou klimatizaci s několika režimy, velkým hotelovým trezorem, do kterého se vejde notebook, či velký fotoaparát. Samozřejmostí je minibar.

Je zde k dispozici 23 pokojů, včetně svatebního apartmá, které má privátní terasu na střeše budovy a je chloubou hotelu. Svatební apartmá má plochu přes 40 m2 a nabízí dostatek komfortu ať už pro obchodníka na cestách, nebo nevěstu ve svatební den.

Některé pokoje jsou vícelůžkové, některé mají vlastní vstup na zatravněnou předzahrádku. Všechny pokoje se pyšní špičkovými matracemi od firmy UNAR, které Vám zajistí výborný spánek po celou noc a jsou vybaveny kosmetikou Orla Kiely.

Koupelny mají dobře osvětlená velkoformátová zrcadla. Všechny pokoje disponují sprchovým koutem, apartmá má navíc také velkou vanu pro dvě osoby a bidet. Do standardu patří také výkonné fény a kosmetická zrcátka. Všechny koupelny na hotelu mají také pokročilý systém podlahového vyhřívání.

V době provozu restaurace je na pokojích k dispozici i pokojová služba. Vychutnejte si svou snídani přímo v pokoji, či si objednejte malý snack, při práci na své prezentaci na notebooku.

Ve spolupráci s okolními ubytovacími zařízeními pro vás hotel umí zajistit dostatečnou ubytovací kapacitu pro jakoukoli akci, kterou zde budete chtít pořádat. Ať už svatbu pro 200 osob, nebo školení pro 100 vrcholových manažerů.

Špičková gastronomie ve stylové restauraci

Hotelová restaurace se pyšní moderní otevřenou kuchyní, kde mimo jiného připravují domácí těstoviny a vlastní pečivo. Steakové maso, které restaurace nabízí, pochází z Argentiny a nebo z USA s certifikátem USDA Prime. Restaurace má také vlastní udírnu, ve které si připravuje suroviny na vaření, a také uzené produkty jako jsou třeba vepřová žebra, či americké hovězí hrudí.

Pro vaši firemní akci, či jinou soukromou oslavu zde jsou k dispozici salonky pro 10 až 200 osob. Vzhledem k výborné akustice je prostor vhodný i pro pořádání hudebních akcí.

Dalšími výhodami zdejší restaurace jsou vyhřívaná terasa či zabalení jídla s sebou v profesionálním neprodyšném obalu.

Wellness Dobřichovice

Zdejší hotelové wellness je univerzální relaxační zónou pro hosty hotelu, či návštěvníky zvenčí. Zahrnuje dvanáctimetrový bazén a zvláštní spa část se saunou a vířivkou. Bazén i saunu lze používat nezávisle na sobě.

Navštivte wellness a uvolněte své tělo a mysl v sauně, kondičně si zaplavte, nebo využijte wellness v rámci vaší firemní akce.

Užijte si svou firemní akci v pohodlí moderního hotelu s profesionálním vybavením a úžasnou gastronomií. https://panskazahrada.cz/ Email: [email protected]

autor: komerční článek | 31. 8. 2018 15:14

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama