Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Novinky od Fujitsu: nejlehčí konvertibilní notebook na světě s kompletní konektivitou

komerční článek
28. 6. 2019 9:04
Chodíte neustále po schůzkách a potřebujete mít svoji kancelář neustále s sebou? Prezentujete na tabletu, ale potřebovali byste mít i plnohodnotný notebook? Tak se pohodlně usaďte, míří k vám dokonalá novinka - Fujitsu LIFEBOOK U939X. Má všechno, co byste očekávali od klasického byznys notebooku, tedy širokou paletu slotů - od klasického USB, přes plnohodnotný HDMI, až po LAN konektor. Zároveň ale tahle našlapaná mašina váží pouhý kilogram a má tloušťku (tedy spíš tenkost) jen 16,9 milimetru. V zavazadle tak LIFEBOOK U939X skoro necítíte.
Foto: Fujitsu

Fujitsu ale láká uživatele také zajímavým designem a především kvalitním zpracováním. LIFEBOOK U939X nabízí i slot pro LTE mobilní data, takže nebudete odkázaní pouze na firemní sítě, nebo WiFi v kavárnách. Zajímavá je také funkce Anytime USB Charge, která umožňuje majiteli nabíjet ze svého LIFEBOOKu jakékoli zařízení přes USB slot, i když máte notebook vypnutý.

Jednoduše řečeno, zbavíte se všech možných adaptérů, které potřebujete k některým "trendy" kouskům na trhu. Ty sice vypadají na první pohled elegantně, ale většinou narazí, pokud je potřeba využít něco víc než USB. Nový LIFEBOOK U939X je osazený poslední generací procesorů Intel Core(včetně varianty s vPro), takže výkonu má na rozdávání. A pokud využíváte pero v tabletovém módu, technologie Wacom AES přináší extrémní přesnost, díky které zvládnete poznámky v dokumentech stejně rychle jako například digitální podpis bankovní transakce. Do rodiny konvertibilních notebooků od Fujitsu přibyl také LIFEBOOK U729X, který je v poměrucena/výkon zajímavý pro každého uživatele. 

Foto: Fujitsu

Tento následovník populárních modelů LIFEBOOK P má 12,5palcový FullHD dotykový displej a opět nabízí plnou konektivitu, jako jeho větší sourozenec. Abychom pro nadšení z konvertibilů nezapomněli na standardní notebooky, Fujitsu vylepšilo také svoje klasické Ultrabooky. Například LIFEBOK U939, kromě přechodu na nové procesory od Intelu, nabízí podsvícenou klávesnici, infračervenou kameru (pro autentifikaci Windows Hello), možnost dotykové obrazovky a přitom stále váží pouhých 920 gramů.

Nejnovější modely LIFEBOOKů uživatelům nabízejí i dokonalé zabezpečení pomocí unikátní technologie PalmSecure. Jde o čip, který oskenuje krevní řečiště ve vaší dlani a až poté umožní přístup do systému. Na rozdíl od ověření otiskem prstu není možné krevní řečiště zfalšovat či zkopírovat, každý ho má totiž jedinečné. Navíc je ukryté uvnitř dlaně a krev jím musí k úspěšnému odemčení počítače proudit, takže obejít PalmSecure je opravdu téměř nemožné. I proto si některé světové banky vybraly PalmSecure k zabezpečení svých bankomatů nebo k bezpečnémuověřování transakcí.

Foto: Fujitsu

Celkově prošla vylepšením kompletní řada Ultrabooků LIFEBOOK od Fujitsu. Modely U7×9 (dostupné velikostech 12,5, 14 a 15,6 palců) získaly Intel Thunderbolt 3 pro USB Typ-C a HDMI výstup. Došlo i na vylepšení LIFEBOOKu T939, tabletu STYLISTIC Q739 a LIFEBOOKů série E5 - všechny nabízejí nejnovější smou generaci procesorů Intel CorevPro. Tak neváhejte, od června jsou všechny modely objednatelné na distribucích eD´System, SWS a TechData.

Chcete se dozvědět více? Napište nám na [email protected]

 

Právě se děje

před 3 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 21 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy