reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nová aplikace Vyrovnáno přichází s jednoduchým vyúčtováním mezi přáteli

Mobilní aplikace Vyrovnáno přináší na český trh model osvědčený v zahraničí: jednoduché posílání peněz mezi přáteli. Aplikace umožňuje přehledně spravovat účty mezi kamarády a následně je v rámci ní i vyrovnat.

Základním posláním aplikace je zjednodušení plateb lidem, jejichž kontakt máte v adresáři vašeho telefonu. Do aplikace nahrajete debetní kartu nebo Vyrovnáno propojíte s vašim bankovním účtem a pak už můžete pohodlně posílat peníze kamarádům ve vašem telefonu. Pokud kamarád nemá aplikaci, obdrží do zprávy odkaz na stránku, kde vyplní číslo svého bankovního účtu a peníze se odešlou. Stránka si číslo zapamatuje a při dalším vstupu tak není nutné jej opisovat znovu. Nejsnazší a nejrychlejší ale samozřejmě je, když mají aplikaci nainstalovanou všichni.

Vyrovnáno nabízí i další funkce jako je např. sdílení společných výdajů s následným návrhem vyrovnání spolu s provedením platby přímo v aplikaci. Oblíbeným prvkem je také uchovávání účtenek v digitální podobě.

Aplikace samozřejmě pamatuje i na otázku bezpečnosti osobních dat, která je v případě dat spojených s osobními financemi obzvláště důležitá. V tomto ohledu Vyrovnáno poskytuje stejnou záruku bezpečnosti, kterou běžně najdete u mobilního bankovnictví.

Pokud vás aplikace Vyrovnáno zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět více, podívejte se na její webové stránky.

autor: komerční článek | 20. 4. 2018 13:18

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama