reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Neodolatelně hebké povlečení Glamonde - 100% bavlněný satén

Původem z Česka, z nejjemnější bavlny, vyrobeno s důrazem na každičký detail. Pokud existuje dokonalé povlečení, pak musí splňovat tato tři kritéria.

Česká kvalita, která nadchne

V našich kolekcích ložního povlečení si přijde každý na své. Odrážejí současné trendy, nebrání se eleganci, která nikdy nevyjde z módy, a nabízí vám prostor pro tvorbu povlečení z vlastních fotek. V Glamonde pro vás vyrábíme příjemně hebké povlečení už pěknou řádku let a když říkáme vyrábíme, tak to myslíme vážně. Přečtěte si o našem bavlněném saténu, který nazýváme Premium-Satén, zjistěte podrobnosti přímo z výroby a vytvořte si ve vaší ložnici příjemné podmínky k odpočinku a spánku.

Premium-Satén: Nechte se hýčkat

Čím je povlečení z Premium-Saténu výjimečné?  Když vyberete ten nejjemnější druh dlouhovláknité bavlny na světě, utkáte z něj hebkou látku s vysokou hustotou nití a dlouhou životností, tak máte dobrý základ pro výrobu výjimečného povlečení. V Glamonde navíc režnému materiálu dopřejeme řadu výrobních procesů, které látku zušlechtí a připraví k tisku. Díky finálním úpravám materiálu vykoukne na svět náš Premium-Satén s nežehlivou úpravou a decentním leskem.

Krásné, precizní a trvalé. To je povlečení Glamonde.

Povlečení pro vás šijeme i tiskneme v naší dílně, takže než vás začne hýčkat svou jemností, máme dostatek času na všechny detaily. Potřebujete speciální rozměr povlečení či poradit s tvorbou fotopovlečení? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Potěšte se nabídkou krásného povlečení na www.glamonde.cz.

autor: komerční článek | 21. 6. 2018 14:32

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama