reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nejznámější blogerky z Česka budou mít svůj market poprvé mimo Prahu

Nekupujte si na filmový festival do Varů oblečení, seženete ho na Bloges COCO marketu ve Finlandia Kokos baru. Nikol Moravcová, Míša Štoudková a Kristýna Poliček nevezou jenom outfity, které samy oblékají, ale také kufry plné „hadrů“, co už nenosí.

Finlandia Kokos bar a Blogesrobes uspořádají první "Blogesmarket na cestách"

"Na festival jsem vždy přijela zapařit, ale na tenhle rok se těším ještě víc, a to na náš Bloges COCO market a super lidi!" říká Nikol.

Již tradiční výprodej oblečení se vždy konal na zajímavých místech v hlavním městě, ale tentokrát holky vyjedou za svými fanoušky a míří, kam jinam než do Finlandia Kokos baru na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Tady budou prodávat své fashion kousky v jeden jediný den a cena nebude vyšší než 1 000 korun. Ale to není všechno! Každý, kdo utratí více než 1000 korun, obdrží Finlandia kokos vodka překvapení. Celou nákupní horečku vám zpříjemní DJ a kapela FEDERACE kde na kytaru hraje Saša Rašilov.

Finlandia Kokos bar se promění na stylový fashion store na pouhé jedno odpoledne v pátek 7. 7. 2017, kdy budete moci od 15.00 až do večera nakupovat. Pak rychle domů převléci se, abyste v nových kouscích mohli prožít Bloges COCO párty až do rána, na které právě Nikol Moravcová oslaví své 30. narozeniny.

Finlandia Kokos Bar není jenom párty stan, ale současně galerie nebo nejlepší místo, kde koupit trendy oblečení.

Párty stan je na MFF KV otevřen denně od 10.00 do 4.00 a už nyní se na vás těší skvělý personál, který se spolu s nejlepšími DJ's postará o výbornou a jistojistě nevšední zábavu. Každý den na vás čeká zajímavý program. Můžete se naučit míchat drinky a díky tomu získat lístky na filmové projekce, můžete prožít atraktivní nakupováni s drinkem v ruce anebo shlédnout zajímavá díla, která vytvořily známé české osobnosti.

Sledujte Facebook Finlandia stanu a také Facebook Blogges COCO marketu a doražte. Bude to super kokosová párty.

autor: Finlandia Kokos Bar | 28. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama