reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nejlepší metodu proti stresu, depresím a nespavosti doporučují uživatelé i lékaři

AVS přístroj se stává nejúčinnějším způsobem pro řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti. V březnu pořídíte AVS přístroje s velkou slevou.

,,Trpěl jsem dlouhá léta nespavostí a musel bral prášky, protože nic jiného nezabíralo. Až jsem vyzkoušel AVS přístroj. Nespavost byla za dva týdny pryč! Spím teď normálně a hlavně jsem ráno odpočatý." popisuje pádesátiletý advokát Tomáš Tvrdík.

,,Takové výpovědi jsou celkem typické. AVS přístroje jsou účinné, používáme je v našem středisku Modrá laguna od roku 1998. V posledních letech trpí většina klientů stresy, nespavostí, úzkostí, depresemi. Výhodnější je ale používat psychowalkman preventivně, aby k vyčerpání vůbec nedošlo." radí Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc.

Jak relaxovat radí lékaři

Když se chcete zbavit únavy a stresu, tak běžný odpočinek u televize většinou nestačí. Na řadu může přijít AVS přístroj, který rychle navodí hlubokou relaxaci. Odpočinek s AVS přístrojem trvající několik minut je silný jako hodina či dvě dobrého spánku. AVS přístroj je navíc  účinný i na řešení depresivních stavů, úzkostí nebo nespavosti. Lékařka Gabriela Parkyšová z prestižní pražské kliniky doporučuje: ,,Psychowalkman je rozhodně lepší volba než hypnotika." AVS přístroj také dokáže urychlit učení navozením vyšší koncentrace, zmírní bolest nebo trému - stačí si spustit příslušný program.

Jak se psychowalkman používá

AVS přístroj se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek, kde uslyšíte zvuky nebo hudbu a ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Nasadíte si brýle a sluchátka a  impulsy změní biorytmy organismu: naladí mozek do jiné frekvence, jiné úrovně vědomí. Trpíte nespavostí? Na přístroji si zvolíte program ,,Rychlý spánek" a světlo a zvuk změní přeladí  aktivitu mozku z rychlé na pomalou. Navede Vás do pomalé frekvence vědomí zvané delta a tak přirozeně usnete. Stejným způsobem dosahuje AVS přístroj i dalších účinků. Například celosvětové nejlepší AVS přístroj Laxman Basic má 56 různých programů - účinků.   

Sci-fi z NASA

Vypadá to jako sci-fi, nebýt toho, že se na vývoji technologie AVS (AVS = audiovizuální stimulace) podílelo několik vědeckých týmů z celého světa, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen. AVS přístroje, dříve zvané psychowalkmany, jsou u nás známé přes 20 let, ale největší popularitu zažívají poslední roky, kdy se zvýšil jejich uživatelský komfort.  Používání AVS technologie je zcela bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky, slouží deset i více let a tak zůstává jedinou nevýhodou vyšší pořizovací cena - od pěti do třiceti tisíc dle modelu. Využít ale můžete mimořádný projekt největšího dovozce těchto přístrojů, a sice březnovou slevu na AVS přístroje. Při nákupu tak ušetříte i několik tisíc korun.

autor: Ing. Jana Kratochvílová | 7. 3. 2018 12:04

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama