reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nechte si po zimě pořádně zkontrolovat auto – spousta značek nyní nabízí speciální jarní prohlídky!

Foto: komerční článek
Důvodů, proč svěřit kontrolu vašeho auta po náročné zimě profesionálům z autorizovaných servisů, je víc než dost!

Jaro je tu a s ním i nejvyšší čas nechat si po zimě pečlivě prohlédnout auto. Řada automobilových značek nabízí v jarním období speciální prohlídky ve svých autorizovaných servisech, které se zaměřují právě na odhalení případných neduhů vzniklých náročným zimním provozem. Jednou z takových značek je již tradičně také Škodovka, která v rámci své Jarní servisní akce odborně zkontroluje celou řadu komponentů, které mohly v zimních podmínkách trpět. Bez ohledu na model i jeho stáří vás v rámci této akce, která probíhá od 1. dubna do konce května, rádi přivítají v každém autorizovaném servisu Škoda. Za doporučenou cenu 249 Kč vám proškolení odborníci, kteří mají k dispozici veškerou potřebnou diagnostiku a vybavení, provedou detailní kontrolu důležitých částí auta tak, abyste měli jistotu dalšího bezproblémového a bezpečného provozu v nadcházející letní sezóně.

U prohlídek se samozřejmě zajímejte také o to, co všechno za vaše peníze v servisu zkontrolují - ne všechny jarní akce totiž obsahují tak širokou škálu kontrolních úkonů jako u škodovky, kde prohlídka mimo jiné zahrnuje i kontrolu brzdového systému a podvozku, diagnostiku vozu s výpisem paměti závad, kontrolu funkčnosti klimatizace, zátěžový test akumulátoru, kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení či kontrolu množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny. Nezapomíná se ani na zjištění tlaku a stavu pneumatik, a to včetně rezervy, nebo často opomíjenou kontrolu platnosti lékárničky či STK.

Velkou výhodou návštěvy autorizovaného servisu je, že si v případě, že se při kontrole objeví na vašem autě nějaké neduhy, můžete rovnou dohodnout i další postup pro jejich odstranění, přičemž máte vždy jistotu, že budou použity odpovídající originální náhradní díly a servisní postupy.

Majitelé vozů Škoda starších čtyř let mohou kromě toho využít i tzv. Šekovou knížku, která je plná výrazných slev a zvýhodnění na celou řadu nejběžnějších servisních úkonu a oprav. Slevy na originální díly i práci mohou díky ní dosahovat výše až 20 %. Tím však přehled výhod Jarní servisní akce Škoda ani zdaleka nekončí, protože zároveň dochází k časově omezenému cenovému zvýhodnění desítek produktů Škoda originálních dílů a příslušenství. Třeba letní pneumatiky můžete pořídit se slevou až 25 %. Využít můžete také pohodlné uskladnění zimních kol přímo u svého prodejce. Kompletní informace a seznam zvýhodněných produktů naleznete na www.servisniakce.cz.

autor: komerční článek | 24. 3. 2017

Advertisement
reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama