Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Návod: Ušetřete při předobjednání Galaxy Note10 a Note10+ až 15 tisíc!

19. 8. 2019 10:42
V letošním roce chce Samsung odměnit stávající majitele modelů řady Galaxy Note za věrnost a co nejvíce jim usnadnit přechod na nejnovější modely.
Foto: Samsung

Při předobjednání Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ můžete odprodat svůj stávající funkční smartphone za aktuální výkupní cenu, ke které vám Samsung nadělí výkupní bonus. Pokud k odprodeji nabídnete jakýkoliv model řady Galaxy Note (1-9), můžete počítat s výkupním bonusem v hodnotě 5 000 Kč! V případě jiných modelů či smartphonů a tabletů jiných značek je výkupní bonus stanoven na 2 500 Kč. I tato zařízení ale musejí být při odprodeji funkční.

Co musíte pro získání slevy udělat?

  1. Předobjednejte si Galaxy Note10 či Galaxy Note10+, a to v termínu od 7. srpna od 22.30 do 22. srpna do 23.59.
  2. Registrujte se na webu novysamsung.cz / www.novysamsung.sk, kde je třeba uvést své kontaktní údaje, bankovní účet, typ vybraného telefonu a prodejce, u kterého jste provedli předobjednávku. Termín pro registraci je stejný jako pro předobjednávky, tj. od 7. srpna od 22.30 do 22. srpna do 23.59.
  3. Po registraci na výše uvedených webových stránkách proveďte předběžné nacenění odprodeje starého zařízení.
  4. Od 19. srpna a nejpozději do 8. září je třeba na výše uvedených stránkách nahrát doklad o pořízení Galaxy Note10 či Galaxy Note10+, a to včetně IMEI nově pořízeného smartphonu.
  5. Spolu s posunem dodání 512GB verze Galaxy Note10+, která je nyní vyprodaná, bude adekvátně posunut termín pro dodání informací o novém telefonu. Stále je však nutné provést registraci do 22. srpna, a projevit tak zájem o účast v kampani.
  6. Následně proběhne svoz starého zařízení a potvrzení výkupní ceny dle jeho skutečného stavu. Vykupována jsou použitá zařízení kategorií A a nižších, akce neplatí pro zánovní přístroje.
  7. Na bankovní účet, který jste uvedli při registraci na webu novysamsung.cz / www.novysamsung.sk, bude zaslána výkupní cena smartphonu včetně výkupního bonusu.

Ukázkový příklad: Pokud k odprodeji nabídnete 128GB Samsung Galaxy Note9 Dual SIM spadající do kategorie A (plně funkční, perfektní stav, bez škrábanců a opotřebení), je jeho maximální výkupní cena ve špičkovém stavu stanovena na 10 000 Kč. K této částce si můžete připočíst výkupní bonus 5 000 Kč. Celkem tak při zakoupení nového modelu řady Galaxy Note10 ušetříte až 15 tisíc Kč! Galaxy Note10 by vás tak vyšel jen na 9 999 Kč, resp. 256GB varianta Galaxy Note10+ by vás stála jen 13 999 Kč.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Trump snížil bývalému guvernérovi státu Illinois Blagojevichovi trest za korupci

Americký prezident Donald Trump snížil trest bývalému guvernérovi státu Illinois Rodu Blagojevichovi, kterého soud poslal na 14 let do vězení za politickou korupci. Blagojevich byl odsouzen v roce 2011 jen několik měsíců poté, co vystoupil v Trumpově televizním pořadu, uvedly světové agentury. Trump snížil tresty i několika dalším lidem, nebo jim tresty prominul.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Fotbalisté Teplic měli v zápase s Olomoucí kopat penaltu

Fotbalisté Teplic měli v sobotním zápase 21. kola první ligy s Olomoucí (1:3) kopat penaltu. Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR při souboji Václava Jemelky s domácím Jakubem Marešem udělal chybu hlavní sudí Zbyněk Proske ve spolupráci s asistentem Radimem Dreslerem.

Proske v Teplicích ve 22. minutě za stavu 0:1 neodpískal Jemelkovo podražení Mareše na hraně pokutového území. Hosté do konce prvního poločasu přidali další dvě branky a prakticky utkání rozhodli. Podle komise předcházelo chybě špatné postavení rozhodčího, který měl být inkriminované situaci blíž. Na zápase nebyl přítomen videorozhodčí, takže nemohl přehmat sudích na hřišti opravit.

V pondělní dohrávce Jablonec - Příbram (4:0) asistent Jiří Moláček chyboval ve 14. minutě, když nesprávně signalizoval ofsajd domácího Jana Sýkory, jenž postupoval sám na branku. V 72. minutě hlavní rozhodčí Ondřej Berka správně neuznal gól Příbrami kvůli ruce Radka Voltra. Podle komise byla v pořádku i penalta pro Jablonec v nastavení, které předcházel faul Mihaila Cmiljanoviče na Libora Holíka.

Pochváleni byli i sudí za výkon v nedělním vršovickém derby mezi Bohemians 1905 a Slavií (1:0). Hlavní rozhodčí Pavel Rejžek vyhodnotil dobře například situaci v 82. minutě, kdy neodpískal ruku hostujícího gólmana Ondřeje Koláře mimo pokutového území. "Přestože došlo v případě brankáře hostujícího týmu k dotyku ruky s míčem, nejednalo se v tomto případě o porušení pravidel," vysvětlila komise.

V dalším nedělním ligovém duelu Opava - Plzeň (0:3) zase učinil správné rozhodnutí sudí Emanuel Marek, když v 85. minutě domácímu Bojanu Dordičovi udělil žlutou kartu za nafilmovaný pád v šestnáctce.

Chybou podle komise nebyla ani uznaná první branka Karviné v sobotním utkání proti Zlínu (2:0). Při gólové střele Vojtěcha Smrže z 29. minuty několik domácích hráčů stálo v ofsajdu. Asistent Jiří Kříž pak řešil s hlavním rozhodčím Pavlem Fraňkem, zda neovlivňovali brankáře hostů Mateje Rakovana, ale nakonec gól platil. Komise tento verdikt akceptovala i "s přihlédnutím k ne zcela průkazným opakovaným záběrům zmíněné situace".

Zdroj: ČTK
Další zprávy