Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Naučte se pracovat s produkty Adobe a zlepšete svou kvalifikaci!

komerční článek
15. 8. 2019 13:12
Rádi fotíte a zajímáte se o grafiku? Chcete se naučit pracovat s Photoshopem a nevíte, jak na to? Chcete si jen trochu upravit fotky, aby byly krásné? Nebo se zdokonalit v počítačové grafice? Absolvujte kurz Adobe Photoshop nebo kurz počítačové grafiky!
Naučíte se ovládat různé grafické programy, nejvíc se věnujeme software od firmy Adobe
Naučíte se ovládat různé grafické programy, nejvíc se věnujeme software od firmy Adobe | Foto: Komerční sdělení

Pronikněte do grafického designu

Láká vás komerční tvorba, ale neumíte pracovat s produkty Adobe? Naučíme vás to. Zvýšíte svou kvalifikaci, naučíte se ovládat Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator. Poznejte nové možnosti, které se vám díky nim otevřou.

Kurz Adobe Photoshop

Naučte se s ním pracovat od základů. Jak upravit fotku? Jak vytvořit koláže či plakáty? Co je rastrová a počítačová grafika? 

Během kurzu odkryjete spolu s lektorem kouzlo programu Adobe Photoshop. Seznámíte se s možnostmi, které vám nabízí, jaké nástroje použít k úpravě fotek, dozvíte se něco o kompozici a aktuálních světových trendech.

Budete překvapeni, jak jednoduchá vlastně práce s Photoshopem je. Poodhalíte tajemství tolik potřebné retuše, ovládnete základy a poznáte mnoho jeho skvělých funkcí a možností využití. Možná se také rozhodnete ve vzdělání pokračovat. Kurz Adobe Photoshop je totiž skvělým odrazovým můstkem pro kurz grafiky.

Vyzkoušíte si různé pomůcky, jako třeba grafické pero, zapojené přímo do počítače přes USB
Vyzkoušíte si různé pomůcky, jako třeba grafické pero, zapojené přímo do počítače přes USB | Foto: Komerční sdělení

Kurz digitální ilustrace

Láká vás práce s Adobe Illustratorem a svět vektorové grafiky? Obdivujete práci grafiků a chcete umět to, co oni? Udělejte si radost kurzem digitální ilustrace.

I když je Illustrator poměrně složitý program, lektoři vás s ním seznámí srozumitelným a příjemným jazykem. Rázem vám přestane připadat tak náročný.

Naučíte se ho zcela ovládat, vytvoříte báječné ilustrace, skvělá loga. Zjistíte, jak skloubit text s obrázky. 

Kurz grafického designu

Třetí z nabídky kurzů, který může ovlivnit váš pracovní život. Grafika vás totiž možná pohltí natolik, že se jí budete chtít i živit. 

Na kurzu počítačové grafiky se zorientujete ve Photoshopu i Illustratoru, vytvoříte loga, plakáty i vizitky, dozvíte se, jak pracovat s klientem. Kromě toho si posvítíte taky na práci uznávaných grafiků.

Seznámíte se s pojmy jako kompozice nebo dominantní prvek. Zjistíte, proč je důležitá statika a dynamika, naučíte se kombinovat více druhů písma.

Náš tip: Hledáte kurz počítačové grafiky nebo kurz Adobe Photoshop v Praze, známe řešení.

Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených lektorů, kteří jsou účasntíkům neustále k dispozici
Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených lektorů, kteří jsou účasntíkům neustále k dispozici | Foto: Komerční sdělení


Proč si vybrat právě kurz v Draw Planet?

V ateliérech panuje přátelská atmosféra, kde se nemusí stydět ptát ani úplný začátečník. Lektoři jsou profesionálové, kteří vám rádi předají své znalosti, podělí se o pár triků a se vším pomohou.

Další velkou výhodou je, že pokud nemáte notebook s funkční verzí vybraného programu, stačí se o tom zmínit a rádi vám jej během lekce zapůjčí. Když se navíc stane, že některou z lekcí nestihnete, budete nemocní apod., můžete se těšit na její náhradu v jiném termínu. 

Nechte se okouzlit počítačovou grafikou a programy Adobe i vy. Možná se do nich zamilujete natolik, že dají základ další etapě vašeho pracovního života.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Fotbalisté Teplic měli v zápase s Olomoucí kopat penaltu

Fotbalisté Teplic měli v sobotním zápase 21. kola první ligy s Olomoucí (1:3) kopat penaltu. Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR při souboji Václava Jemelky s domácím Jakubem Marešem udělal chybu hlavní sudí Zbyněk Proske ve spolupráci s asistentem Radimem Dreslerem.

Proske v Teplicích ve 22. minutě za stavu 0:1 neodpískal Jemelkovo podražení Mareše na hraně pokutového území. Hosté do konce prvního poločasu přidali další dvě branky a prakticky utkání rozhodli. Podle komise předcházelo chybě špatné postavení rozhodčího, který měl být inkriminované situaci blíž. Na zápase nebyl přítomen videorozhodčí, takže nemohl přehmat sudích na hřišti opravit.

V pondělní dohrávce Jablonec - Příbram (4:0) asistent Jiří Moláček chyboval ve 14. minutě, když nesprávně signalizoval ofsajd domácího Jana Sýkory, jenž postupoval sám na branku. V 72. minutě hlavní rozhodčí Ondřej Berka správně neuznal gól Příbrami kvůli ruce Radka Voltra. Podle komise byla v pořádku i penalta pro Jablonec v nastavení, které předcházel faul Mihaila Cmiljanoviče na Libora Holíka.

Pochváleni byli i sudí za výkon v nedělním vršovickém derby mezi Bohemians 1905 a Slavií (1:0). Hlavní rozhodčí Pavel Rejžek vyhodnotil dobře například situaci v 82. minutě, kdy neodpískal ruku hostujícího gólmana Ondřeje Koláře mimo pokutového území. "Přestože došlo v případě brankáře hostujícího týmu k dotyku ruky s míčem, nejednalo se v tomto případě o porušení pravidel," vysvětlila komise.

V dalším nedělním ligovém duelu Opava - Plzeň (0:3) zase učinil správné rozhodnutí sudí Emanuel Marek, když v 85. minutě domácímu Bojanu Dordičovi udělil žlutou kartu za nafilmovaný pád v šestnáctce.

Chybou podle komise nebyla ani uznaná první branka Karviné v sobotním utkání proti Zlínu (2:0). Při gólové střele Vojtěcha Smrže z 29. minuty několik domácích hráčů stálo v ofsajdu. Asistent Jiří Kříž pak řešil s hlavním rozhodčím Pavlem Fraňkem, zda neovlivňovali brankáře hostů Mateje Rakovana, ale nakonec gól platil. Komise tento verdikt akceptovala i "s přihlédnutím k ne zcela průkazným opakovaným záběrům zmíněné situace".

Zdroj: ČTK
Další zprávy