reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nabídka programů MBA je čím dál širší

Kdo se chce v dnešní době vzdělávat, má tisíce možností. Internet je plný materiálů a online kurzů, pořídit se dá spousta knížek a přibývá také programů MBA, LL.M. a mnoho jiných.

Jedním z leaderů v poskytování MBA v České republice je Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Profesní programy MBA jsou studiem, které v ČR spadá do oblasti celoživotního vzdělávání. Tyto programy navštěvují především manažeři, členové managementu společností nebo úřadů, majitelé a ředitelé firem, zaměstnanci státní správy a samosprávy. Velkou část studentů tvoří i lidé, kteří chtějí kariérně růst a dostat se do vrcholného vedení společnosti či posílit své pracovní postavení na trhu.

Na Ústavu práva a právní vědy je snahou, aby absolvování programů přineslo studentům rozvoj a prohloubení manažerských dovedností. Při studiu na Ústavu práva a právní vědy je vždy kladen velký důraz na styl výuky tak, aby byl každý absolvent schopen uplatnit získané znalosti ve svém zaměstnání či podniku.

Jsou i jiné programy, než všeobecně známé MBA

Ústav práva a právní vědy si za 15 let existence dokázal vytvořit jednu z nejširších nabídek programů. Jedním z mnoha je také program LL.M. s právním zaměřením. Ten zde nabízejí ve 5 specializacích:

Manažerské studium LL.M. poskytuje znalosti specifické oblasti práva a vede k prohloubení dosavadních vědomostí i zkušeností. Je tedy určeno především těm z vás, kteří se v oblasti práva a managementu chtějí neustále zdokonalovat, ještě lépe mu porozumět a vystoupat v kariéře až na úplný vrchol.

Den otevřených dveří na Ústavu práva

Pokud přemýšlíte o studiu na Ústavu práva a právní vědy a chcete nás poznat osobně, popřípadě si rovnou prohlédnout výukové prostory, jste srdečně zváni na Den otevřených dveří, který se pořádá každou druhou středu. Nejbližší termíny jsou 21. 2. 2018 a 7. 3. 2018.

Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, kteří Vám rádi odpoví na Vaše dotazy ohledně studia. Jestliže Vám nevyhovuje termín, zavolejte a domluvte si individuální schůzku.

Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu a dárek v podobě souboru fejetonů ze soudní síně.

Na Vaší návštěvu se bude těšit tým Ústavu práva a právní vědy!

autor: komerční článek | 13. 2. 2018 12:34

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama