reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Motorgenerátory JCB Power Products vstupují na český trh

Foto: JCB Power Products
Česká společnost Silektro, s.r.o. se stává od března 2017 generálním dodavatelem energetických řešení divize Power Products britské společnosti JCB.

Společnost Silektro, s.r.o., významný český dodavatel energetických řešení (motorgenerátory, záložní zdroje energie UPS, solární elektrárny, tepelná čerpadla), se stala od března 2017 generálním dodavatelem energetické divize JCB Power Products britské společnosti JCB.

Společnost Silektro díky tomu svou nabídku rozšířila o motorgenerátory spolehlivého západního výrobce splňující emisní limity STAGE IIIA, které se vyznačují kompaktním provedením, malými nároky na plochu a optimalizovanou spotřebou. K dispozici jsou motorgenerátory ve výkonovém rozsahu 8 kVA - 2 000 kVA, které pokrývají potřeby široké škály potenciálních zákazníků.

Novinkou u našich motorgenerátorů je síť vzdálené komunikace LiveLink. LiveLink je pokročilé telematické řešení, které přináší revoluci ve způsobu, jakým zákazníci monitorují a spravují svůj generátor pro dosažení lepšího výkonu a snížení nákladů. S produktem JCB LiveLink dostává zákazník real-time informace umožňující kompletní vzdálenou kontrolu, monitoring a správu zařízení přes PC nebo smartphone.

Silektro a JCB sdílejí základní víru v přednosti poctivé práce a etického jednání s cílem co nejlépe uspokojit potřeby a přání svých zákazníků. Součástí dodávek motorgenerátorů JCB je proto návrh technického řešení, technická a projektová podpora, dimenzování podle charakteru zátěže, návrh komunikace, dodávka, instalace, revize, uvedení do provozu na klíč a autorizovaný servis se standardní dostupností náhradních dílů již do 24 hodin.

Informace o motorgenerátorech JCB a dalších řešeních nabízených společností Silektro naleznete na webových stránkách společnosti.

Společnost JCB dlouhodobě působí na českém trhu jako dodavatel stavebních strojů; v letošním roce ve spolupráci se společností Silektro rozšířila své působení o motorgenerátory nabízené divizí JCB Power Products.

Silektro je dodavatelem energetických řešení již od roku 1993. Jedná se o společnost se sídlem v Praze a pobočkami v Čechách i na Moravě působící po celém území České republiky.

Více informací: www.silektro.cz nebo www.jcb-power.com

autor: komerční článek | 29. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama