Max Verstappen

Pilot stáje formule 1 Red Bull, narozený 30. září 1997 v belgickém Hasseltu startující s nizozemskou licencí.

Vettel předvedl skvělou stíhací jízdu, ale závod v Německu vyhrál nakonec Verstappen

Chaotickou Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a připsal si druhé vítězství v sezoně.
Verstappen a Vettel? To jsou dva různé příběhy, míní ředitel závodů F1 i exšampion

Výsledek vyšetřování kontaktu Maxe Verstappena s Charlesem Leclercem na Red Bull Ringu vyvolalo mezi fanoušky Ferrari vlnu nesouhlasu.
Bottas vyhrál v Baku před Hamiltonem a Mercedes napodobil Ferrari z roku 1952

Mercedes díky Bottasovi a Hamiltonovi získal double i ve čtvrtém závodě sezony, což se mu povedlo jako teprve druhé stáji v historii šampionátu.
Kvalifikace v Baku patřila jezdcům Mercedesu, vítěz tréninků Leclerc havaroval

Do Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 odstartují z první řady vozy stáje Mercedes. Kvalifikaci vyhrál Valtteri Bottas před Lewisem Hamiltonem.
Bottasovi se v Abú Zabí líbí. Obhájce prvenství byl v tréninku nejrychlejší

Do prvního tréninku zasáhl také Robert Kubica, který se v příštím ročníku v barvách Williamsu do královské třídy po osmi letech vrátí.
První den tréninků formule 1 v Brazílii vyhrály vozy Mercedes

Úvodní den tréninků na Velkou cenu Brazílie formule 1 vyhrály vozy Mercedes.
Tréninky v Mexiku patřily vozům Red Bull, v obou fázích kraloval obhájce Verstappen

V trénincích před Velkou cenou Mexika formule 1 byl nejrychlejší Max Verstappen, který porazil kolegu Daniela Ricciarda ze stáje Red Bull.
Mercedesy selhaly, v čele šampionátu je opět Vettel. Rakouský závod ovládl Verstappen

Dvacetiletý Verstappen si pro čtvrtý triumf v kariéře dojel až z pátého místa na startu a ukončil čtyřletou nadvládu Mercedesu na okruhu ve…
Verstappen si nic nedělá z kritiky, v Montrealu vyhrál oba páteční tréninky

I když zatím v každém závodním víkendu letošní sezony udělal nějakou chybu, byl Max Verstappen nejrychlejším mužem prvního dne Velké ceny Kanady F1.
Kolem kasina svištěl nejrychleji Ricciardo. Australan v Monaku ovládl kvalifikaci a má pole position

Red Bully vystartují v Monte Carlu z opačných pólů roštu - Max Verstappen totiž kvůli rozbité převodovce pojede z posledního místa.
Další šťastný vítěz ve formuli 1. V Baku bouračky a problémy soupeřů pomohly Hamiltonovi

Velká cena Ázerbájdžánu se proměnila v demoliční derby, o vítězi znovu rozhodla strategie kombinovaná se štěstím.
Pátek patřil v Baku Red Bullu, ale Verstappen zažil den plný problémů

Velká cena Ázerbájdžánu formule 1 začala pátečními tréninky. Jezdci mají v Baku za sebou už obě 90minutové "směny".
Vystrnadí Bottase nebo Räikkönena? Ricciardova cena na závodnickém trhu před Baku výrazně stoupla

Daniel Ricciardo má před sebou náročnou volbu: zůstat u Red Bullu, domluvit se s Ferrari, nebo jít do Mercedesu?
Syn nezdárného otce Verstappen je solí formule 1. Zbytečně se ale stává i solí v očích soupeřů

"Šílený Max" má na to být Ayrtonem Sennou 21. století. Potřebuje ale zkrotit svůj bujný temperament.

Druhý závod po sobě se Max Verstappen v závodě formule 1 dostal do kontaktu se soupeřem z čela výsledkové listiny.
V hlavní roli Red Bull. Ricciardo v Číně vyhrál, Verstappen trefil Vettela

V Šanghaji nabídli piloti formule 1 velké drama okořeněné strategickými hrátkami a kolilzemi.
Vettel zase neudržel nervy na uzdě. Hamiltonovi prorazil pneumatiku, ale sám přišel o naději

Podívejte se, jak Max Verstappen, Sebastian Vettel a Lewis Hamilton spolu bojovali krátce po startu Velké ceny Mexika formule 1.
Hamilton má čtvrtý titul mistra světa formule 1. Stačilo mu k tomu dojet v Mexiku devátý

Lewis Hamilton byl mistrem světa byl v roce 2008 v McLarenu, v letech 2014 a 2015 trumfoval stejně jako letos v barvách Mercedesu.
Verstappena naštval trest za souboj s Räikkönenem. Hloupá rozhodnutí zabíjejí sport, zlobí se

Max Verstappen z Red Bullu velmi těžce nesl pětivteřinový trest, který ho připravil o třetí místo v nedělní Velké ceně USA formule 1.