Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Máte velké sny? Konference Dream Big vám pomůže je zrealizovat

komerční článek
29. 10. 2018 12:10
Zorka Hejdová, Tereza in Oslo, Taťána Gregor Brzobohatá nebo třeba Kovy, to jsou osobnosti, se kterými se můžete osobně potkat díky Marie Claire konferenci Dream Big.
Foto: Burda Praha

Jaké to je, když vám jedna instagramová fotka převrátí život naruby? Kudy vede cesta do kalifornského Google? A jak zvládnout nejen sladká vítězství, ale i hořké pády? Jestli vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak je konference Dream Big určená právě pro vás a nesmíte 12. listopadu chybět v pražském SaSazu

Právě tam se osobně potkáte s lidmi, kteří dokázali svět zaujmout a měnit zároveň. Žijte si své sny, říká Tereza in Oslo, která dokázala svou popularitu bloggerky proměnit v úspěšné podnikání. Ještě před tím, než youtuber a influencer Kovy získal zásah 1,4 milionů lidí, byl jen klukem z maloměsta. Teď je jednou z nejvlivnějších osobností českého internetu. Táňa Gregor Brzobohatá je jednou z nejkrásnějších žen planety, ale přesto zůstává nohama pevně na zemi. Designérka Alex St. Monhart vytváří batohy mířící z Česka do celého světa. Česko-slovenská vývojářka Petra Crossuspěla v americkém Google. Svým životem ukazuje, že i sny, které se zdají být nereálné, se mohou stát skutečností. 

Přijďte si poslechnout příběhy těchto a dalších osobností. Marc Campman, mezinárodní specialista na online marketing a sociální sítě, vám prozradí, jak zvládnout úspěšnou osobní i profesní prezentaci na sociálních sítích. Sietse Bakker, který se podílí na soutěži Eurovision Song Contest, ukáže, v čem se skrývá kouzlo budoucích hvězd a jak sama sebe představit v tom nejlepším světle. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Případ Afroameričana, který zemřel krátce po zatčení, vyšetří ministerstvo spravedlnosti a FBI

Případ smrti zatýkaného neozbrojeného černošského muže ve státě Minnesota vyšetřuje ministerstvo spravedlnosti a Federální úřad pro vyšetřování (FBI). Ve středu to sdělil americký prezident Donald Trump. Podle něj se tak děje na jeho žádost. "Požádal jsem, aby toto vyšetřování bylo urychleno a velmi oceňuji veškerou práci, kterou odvádějí místní pořádkové složky," dodal Trump na svém Twitteru.

Úmrtí George Floyda vyvolalo nepokoje ve městě Minneapolis. Policie tam ve středu rozháněla slzným plynem stovky demonstrantů.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel v pondělí ve vazbě poté, co mu při zatýkání klečel bělošský policista několik minut na krku, ačkoliv muž opakovaně říkal, že nemůže dýchat, a strážníka prosil, aby jej nezabíjel. Floyda se snažila zatknout policie na základě udání, že chtěl v samoobsluze zaplatit padělaným šekem. Podle policejní zprávy se strážníkům vzpouzel a byl pod vlivem alkoholu či drog. Čtyři zasahující policisté už kvůli incidentu přišli o práci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy