Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Máte velké sny? Konference Dream Big vám pomůže je zrealizovat

komerční článek
29. 10. 2018 12:10
Zorka Hejdová, Tereza in Oslo, Taťána Gregor Brzobohatá nebo třeba Kovy, to jsou osobnosti, se kterými se můžete osobně potkat díky Marie Claire konferenci Dream Big.
Foto: Burda Praha

Jaké to je, když vám jedna instagramová fotka převrátí život naruby? Kudy vede cesta do kalifornského Google? A jak zvládnout nejen sladká vítězství, ale i hořké pády? Jestli vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak je konference Dream Big určená právě pro vás a nesmíte 12. listopadu chybět v pražském SaSazu

Právě tam se osobně potkáte s lidmi, kteří dokázali svět zaujmout a měnit zároveň. Žijte si své sny, říká Tereza in Oslo, která dokázala svou popularitu bloggerky proměnit v úspěšné podnikání. Ještě před tím, než youtuber a influencer Kovy získal zásah 1,4 milionů lidí, byl jen klukem z maloměsta. Teď je jednou z nejvlivnějších osobností českého internetu. Táňa Gregor Brzobohatá je jednou z nejkrásnějších žen planety, ale přesto zůstává nohama pevně na zemi. Designérka Alex St. Monhart vytváří batohy mířící z Česka do celého světa. Česko-slovenská vývojářka Petra Crossuspěla v americkém Google. Svým životem ukazuje, že i sny, které se zdají být nereálné, se mohou stát skutečností. 

Přijďte si poslechnout příběhy těchto a dalších osobností. Marc Campman, mezinárodní specialista na online marketing a sociální sítě, vám prozradí, jak zvládnout úspěšnou osobní i profesní prezentaci na sociálních sítích. Sietse Bakker, který se podílí na soutěži Eurovision Song Contest, ukáže, v čem se skrývá kouzlo budoucích hvězd a jak sama sebe představit v tom nejlepším světle. 

 

Právě se děje

před 41 minutami

Dámský gambit na Netflixu vidělo 62 milionů lidí, v Česku je druhý

Minisérii z šachového prostředí Dámský gambit, ve které hlavní roli ztvárnila Anya Taylor-Joyová, na platformě Netflix vidělo 62 milionů lidí. Firma čísla sledovanosti obvykle nezveřejňuje, činí tak jen v případě mimořádných úspěchů. Netflix zveřejnil 23. října všech sedm dílů Dámského gambitu, které od té doby patří do desítky nejsledovanějších pořadů v USA, Velké Británii, Argentině nebo Izraeli. Momentálně je minisérie druhou nejžádanější položkou Netflixu v Česku, hned za čtvrtou řadou seriálu Koruna.

Podle Netflixu dále Dámský gambit obecně posílil zájem o šachy. Hledání tohoto slova na Googlu stouplo dvojnásobně, uživatelé serveru eBay.com dvakrát častěji hledají předměty související s šachami a webu Chess.com se pětinásobně zvýšil počet zaregistrovaných uživatelů.

Další zprávy