Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Máte velké sny? Konference Dream Big vám pomůže je zrealizovat

komerční článek
29. 10. 2018 12:10
Zorka Hejdová, Tereza in Oslo, Taťána Gregor Brzobohatá nebo třeba Kovy, to jsou osobnosti, se kterými se můžete osobně potkat díky Marie Claire konferenci Dream Big.
Foto: Burda Praha

Jaké to je, když vám jedna instagramová fotka převrátí život naruby? Kudy vede cesta do kalifornského Google? A jak zvládnout nejen sladká vítězství, ale i hořké pády? Jestli vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak je konference Dream Big určená právě pro vás a nesmíte 12. listopadu chybět v pražském SaSazu

Právě tam se osobně potkáte s lidmi, kteří dokázali svět zaujmout a měnit zároveň. Žijte si své sny, říká Tereza in Oslo, která dokázala svou popularitu bloggerky proměnit v úspěšné podnikání. Ještě před tím, než youtuber a influencer Kovy získal zásah 1,4 milionů lidí, byl jen klukem z maloměsta. Teď je jednou z nejvlivnějších osobností českého internetu. Táňa Gregor Brzobohatá je jednou z nejkrásnějších žen planety, ale přesto zůstává nohama pevně na zemi. Designérka Alex St. Monhart vytváří batohy mířící z Česka do celého světa. Česko-slovenská vývojářka Petra Crossuspěla v americkém Google. Svým životem ukazuje, že i sny, které se zdají být nereálné, se mohou stát skutečností. 

Přijďte si poslechnout příběhy těchto a dalších osobností. Marc Campman, mezinárodní specialista na online marketing a sociální sítě, vám prozradí, jak zvládnout úspěšnou osobní i profesní prezentaci na sociálních sítích. Sietse Bakker, který se podílí na soutěži Eurovision Song Contest, ukáže, v čem se skrývá kouzlo budoucích hvězd a jak sama sebe představit v tom nejlepším světle. 

 

Právě se děje

před 6 minutami
před 24 minutami

Klíčový svědek v kauze letounů CASA dostane odškodné 312 tisíc korun

Klíčový svědek v kauze letounů CASA Karel Daňhel dostane od Národního bezpečnostního úřadu a ministerstva financí 312 500 korun za odebrání prověrky a zničení profesní kariéry. Původně u soudu žádal o 400 tisíc.

před 42 minutami

Nový Zéland odmítl propustit z vězení Čecha, který pašoval drogy

Novozélandské úřady odmítly žádost českého občana Karla Šroubka o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává šestiletý trest za pašování drog. Informoval o tom ve středu novozélandský list The New Zealand Herald. Podle výboru, který o podmínečném propuštění rozhoduje, představuje Šroubek nadále příliš velké riziko pro společnost a na svobodu by se teď dostat neměl.

"Má na kontě řadu ilegálních aktivit jak v České republice, tak na Novém Zélandu. Některé jsou spojeny s násilím, jiné s drogami a další s podvody," konstatoval výbor. Poukázal i na Šroubkovo "spojení se zločinci v Česku a s motorkářským gangem Hells Angels na Novém Zélandu".

Zdroj: ČTK
Další zprávy