reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

MacBook od 20 990 Kč? To a mnohem víc. To je pátek třináctého s iWantem.

Jsme experti na značku Apple a vše, co se kolem ní točí. Status Apple Premium Reseller pro Českou republiku je pro nás víc než jen slovní spojení, je to naše filozofie, která provází veškerý náš prodej a zákaznickou péči.

Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou prodejnu v Praze na Smíchově a to už v pátek 13. dubna. Abychom osudovou třináctku propojili rovnou třikrát, otvíračku jsme naplánovali na 13:00 a připravili jsme slevy 13 % na všechny produkty.

Devátou prodejnu otevřeme v obchodním centru Nový Smíchov a celou akcí vás provede moderátor Bob Švarc. Každou otvíračku si užíváme naplno a i zde se můžete těšit i na speciální hosty, akce a slosování o ceny. A kde přesně nás najdete? Prodejna iWant se nachází vpravo kousek od hlavního vchodu, hned za prodejnou Flying Tiger.

V pátek třináctého nalepíme na vybrané produkty speciální cenovky. Nový iPhone SE si můžete koupit za sníženou cenu 7 990,- a iPhone 7 32 GB je pro vás připraven jen za 13 490 korun. Pokud se poohlížíte po novém počítači, stavte se pro MacBook Air 128 GB za 20 990,- nebo MacBook Pro 128 GB jen za 29 990,-. Na vše ostatní je připravena sleva 13 %.

A protože je pro nás třináctka skutečně šťastným číslem, ze samé radosti jsme přichystali i slosování o úžasné ceny. Když u nás nakoupíte, automaticky se zařadíte do slosování. Jeden šťastný nakupující může vyhrát víkendový zájezd do Londýna pro dvě osoby.

Když se navíc vyfotíte v našem foto koutku, zařadíte se do slosování o další cenu! Tou jsou nové Apple Watch.

Nic jste nevyhráli? Neklesejte na mysli, pro prvních sto nakupujících zákazníků máme připravený stylový dárek.

Přijďte s námi na Anděl oslavit náš (ne)šťastný den!
Už se na vás těšíme, Váš iWant tým.

Vice informací na www.iwant.cz/smichov

autor: iWant | 6. 4. 2018 10:20

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama