reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Levnější energie a lidský přístup: To je ARMEX ENERGY

Foto: ARMEX ENERGY
Přímý kontakt s lidmi na důvěryhodném místě a levnější energie - to dlouhodobě vyžadují zákazníci, říká v rozhovoru Jan Vávrovec z představenstva děčínské společnosti ARMEX ENERGY .

ARMEX ENERGY se řadí na přední příčky mezi dodavateli energií. Jako první před pěti lety firma začala systematicky budovat po celé ČR síť poboček, kde vedle poradenství a vyřízení administrativy spojenou se změnou dodavatele energií nabízí například i kvalitní LED žárovky .

Proč jste se rozhodli budovat kamenné pobočky v době, kdy je ostatní dodavatelé zavřeli nebo zavírali?

Zjistili jsme totiž, že lidem po tom, co si zažili na vlastní kůži virtuální kanceláře, telefonické automaty a podomní prodejce, chybí přímý kontakt s člověkem v pěkně vypadající pobočce. Ty nikdo z nových dodavatelů neměl a dominantní dodavatelé energií je spíše rušili. Vycítili jsme, že můžeme lidem vrátit to, co dlouhodobě chtějí.

Rozhodli jste se správně?

Ano. Po pěti letech vidíme, že to bylo správné rozhodnutí. Nyní máme téměř 30 poboček. Jsou stabilní součástí naší firmy a zákazníci to oceňují. Mají vždy možnost se na nás přímo obrátit. Správnost rozhodnutí potvrzuje i to, že někteří z dodavatelů nás začali následovat.

Co lidé od dodavatele energií očekávají?

Na prvním místě je to dobrá cena, kterou my v ARMEX ENERGY dokážeme zajistit. Druhou důležitou věcí je jednoduchá administrativa. Lidé totiž nechtějí, aby vše příliš dlouho trvalo. Chtějí vše rychle a jednoduše zajistit od dodavatele. Dalším požadavkem je jednoduchý a přímý kontakt na pobočkách i online. Pak také řeší to, zda je dodavatel stabilní a seriózní.

Jak toto splňuje ARMEX ENERGY ?

Elektřinu a plyn dodáváme již přes 10 let, takže máme potřebné zkušenosti s tím, jak zákazníkům spolehlivě dodávky zajistit. Co také možná málokdo ví je, že jsme součástí skupiny ARMEX, která patří mezi 22 největších firem v Česku. To nám dává jistotu finanční stability a možnosti pro dlouhodobé fungování a rozvoj.

Základní čísla o ARMEX ENERGY

Základní čísla o ARMEX ENERGY

  • přes 10 let dodavatel energií
  • téměř 30 poboček
  • součást 22. největší firmy v ČR
  • 37. 000 zákazníků

www.armexenergy.cz

email: energy@armexenergy.cz

tel.: 412 154 154

autor: komerční obsah | 9. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama