Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Léto s EA Hotels je plné zážitků!

komerční článek
25. 6. 2018 10:54
Vydejte se do některého z EA Hotels a užijte si letní dny podle svých představ. Široká nabídka služeb těchto hotelů uspokojí jak milovníky klidu a relaxace, tak i sportovní a adrenalinové nadšence. Na své si zkrátka přijde každý a o dobré jídlo a pití není v EA Hotels nikdy nouze!
Foto: EA Hotels, Shutterstock

Chcete strávit volný čas na příjemném místě? Hledáte romantické nebo rodinné ubytování pro sebe nebo své blízké? Vydejte se ve dvou nebo s celou rodinou do Českého ráje, na Lipno, Sečskou přehradu, Šumavu, Vysočinu nebo do Karlových Varů, Hradce Králové, Senohrab, Prahy. Tam všude vám EA Hotels nabízí speciální nabídky zážitkových pobytů. Můžete relaxovat nebo sportovat, záleží na vás, co si budete přát.

My vám doporučujeme:

EA Horský hotel Hájenka & EA Apartmány na Filipce na Šumavě

EA Horský hotel Hájenka
EA Horský hotel Hájenka | Foto: EA Hotels

Šumava nabízí jedinečné podmínky k prožití dovolené plné zážitků.  Je ideálním místem pro všechny, kteří si přejí dovolenou v nedotčené přírodě s čistým vzduchem, mezi lesy a čirými jezery. EA Horský hotel Hájenka a EA Aparmány Na Filipce jsou od sebe vzdáleny necelých 400 metrů a nachází se ve Filipově Huti, která je částí obce Modrava. Pokud se nevydáte na výlet a zůstanete na hotelu, můžete ochutnat výbornou kuchyni, užít si wellness centrum s fitness koutkem a děti jistě potěší venkovní dětské hřiště.

EA Zámecký hotel Hrubá Skála v Českém ráji

EA Zámecký hotel Hrubá Skála
EA Zámecký hotel Hrubá Skála | Foto: EA Hotels

Český ráj je ideálním místem pro všechny generace. Zamiluje si ho každý, kdo má rád nádhernou přírodu, skalní města s vyhlídkami, romantická údolí a koupání v rybníku. K předním symbolům Českého ráje patří Zámek Hrubá Skála. Přímo v jeho prostorách EA Hotels provozuje čtyřhvězdičkový EA Zámecký hotel Hrubá Skála, který nabízí stylové ubytování, restauraci a unikátní wellness centrum s relaxačním prostorem přímo ve Skalním městě.

EA Hotel Kraskov na Sečské přehradě

EA Hotel Kraskov
EA Hotel Kraskov | Foto: EA Hotels

Wellness centrum s finskou saunou, pára, odpočinková zóna, masáže, kosmetika, whirlpool, vnitřní bazén, venkovní bazén, fitness koutek, venkovní posilovna pro dospělé, dva tenisové kurty, outdoorové a indoorové hřiště na nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton, beach volejbal, pétanque, kulečník, dětské hřiště, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, bowling, půjčovna kol a loděk… Při výčtu služeb EA Hotelu Kraskov, není potřeba uvádět víc důvodů k návštěvě tohoto místa.  

Na www.eahotels.cz najdete mnohem víc nápadů, jak si užít příjemné letní dny. Denně jsou pro vás připraveny také speciální akční pobytové nabídky.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Sesuvy půdy v africkém Burundi zabily nejméně 38 lidí

Nejméně 38 lidí zemřelo v noci na dnešek při sesuvech půdy způsobených prudkými dešti v Burundi. Informovala o tom agentura AFP s odkazem na místní policii, podle níž se zatím jedná o předběžnou bilanci. Pátrací práce na místě stále pokračují. Silné deště sužují celý region východní Afriky již přes dva měsíce a způsobily tam za tu dobu smrt již 265 lidí. Srážky přitom podle meteorologů nemají v blízké době ustat.

K poslednímu neštěstí došlo ve vesnici Mugina na severozápadě Burundi. Kvůli dešťům se utrhly části několika strání, na nichž stály obytné domy.

"Stalo se to v noci, když byli všichni doma. Půda ze sesuvů se hrnula po třech velice příkrých kopcích a cestou vše pohřbila," řekl AFP jeden ze svědků na místě. "Celé rodiny byly pohřbeny zaživa, stejně jako jejich domy, jejich dobytek a jejich pole, je to strašlivé," dodal. Na místo podle něj sice dorazila policie, jež spolu s dobrovolníky pátrá po přeživších. Nemají ale k dispozici žádnou techniku a sutiny prohledávají jen rukama. Zasažený region nedaleko hranic s Rwandou je velice těžko dostupný.

Zdroj: ČTK
Další zprávy