reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Letní akce: k Samsung Galaxy S8 / S8+ dárky v hodnotě 3498 Kč

Foto: komerční článek
Ideální letní nabídka přijde vhod všem cestovatelům, dobrodruhům a výletníkům. Jedna z nejdůležitějších věcí je totiž vždy dobrý fotoaparát, velké úložiště na veškeré fotografie a videa a především dostatek „šťávy“.

Dárek v podobě cestovatelského setu - powerbanky a MicroSD karty s kapacitou 128GB - dostanou zákazníci při nákupu prémiových modelů Samsung Galaxy S8 a S8+. Tato akce platí u vybraných prodejců (seznam k dispozici na www.samsung-bonus.eu) do 20. 8. 2017 nebo do vyčerpání zásob.

"Léto je obdobím dovolených, a proto jsme chtěli potěšit naše zákazníky a vybavit je spolu s telefonem také powerbankou a SD kartou, aby je na jejich cestách opravdu nic nezaskočilo," říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Galaxy S8/S8+ s perfektním fotoaparátem

Nové modely Galaxy jsou unikátní svým displejem, který do sebe pojmul domácí tlačítko a vytváří tak zcela hladký a souvislý povrch. Zákazníci mají na výběr ze dvou velikostí, menší Galaxy S8 nabízí úhlopříčku 5,8 a větší Galaxy S8+ 6,2 palců. Maximální kvalitu snímků i při zhoršených světelných podmínkách, vysokou ostrost i dokonalejší zpracování zaručuje 12Mpx zadní fotoaparát se snímačem Dual Pixel, 8Mpx přední fotoaparát je pak vybaven chytrým automatickým ostřením.

Powerbanka pro dostatečnou výdrž telefonu

Stříbrná powerbanka disponuje kapacitou 10200 mAh a představuje pohodlný a rychlý způsob, jak si na cestách nebo ve volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Snadno se tak předejde nepříjemných situacím, kdy telefonu dojde energie v nejnevhodnější okamžik. Doporučená maloobchodní cena powerbanky je 1 999 Kč.

Spolehlivé úložiště na veškeré zážitky

Do mimořádného objemu paměti karty Samsung MicroSD EVO Plus mohou cestovatelé zaznamenat 6 hodin 4K UHD videa, 17 hodin Full HD videa nebo až 27 200 fotografií. Se svou rodinou a přáteli tak budou sdílet kompletní dokumentaci svých zážitků bez trýznivého promazávání kvůli nedostatku paměti. Doporučená maloobchodní cena této MicroSD karty je 1 499 Kč.

autor: komerční článek | 17. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama